Miejskie inwestycje - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyMiejskie inwestycje Nowa sala gimanstyczna

* Od 1 lutego trwają prace przy remoncie sali gimnastycznej Gimnazjum nr 2. (szerokość: 190 / wysokość: 142)Remont rozpoczęto od rozebrania balkonu, magazynku i szatni. Te zabiegi zdecydowanie powiększyły powierzchnię sali. Zlikwidowano także dotychczasowe sanitariaty i pokój dla nauczycieli.

Zdemontowane zostało również pokrycie dachu łącznika między salą a budynkiem szkoły. (szerokość: 190 / wysokość: 142)W tym miejscu powstaną nowe szatnie (dla chłopców i dziewcząt) i węzeł sanitarny. W projekcie ujęto także pomieszczenie dla wuefistów z sanitariatami i magazyn na sprzęt sportowy.

Sala wyposażona zostanie w posadzkę z tworzywa sztucznego typu pulastic, nowe oświetlenie i oprzyrządowanie - kosze, wyposażenie do gry w siatkówkę, itp.

Zakończenie prac przewidziano w czerwcu, zajęcia na nowej sali zatem rozpoczną się prawdopodobnie po tegorocznych wakacjach.

 

 

 Na basenie wszystko gra

* na miejskiej pływalni dobiegają końca prace przy instalacji systemu wentylacyjnego. Na ścianach i posadzkach kładzione są już płytki, trwają prace wykończeniowe. Zgodnie z umową budowa tego oczekiwanego obiektu ma się zakończyć w czerwcu.

 

 Będzie ulica i kanalizacja

* podpisano umowy na budowę ulicy Bohaterów Powstania Warszawskiego oraz na budowę sieci wodociągowej kanalizacji sanitarnej i deszczowej w rejonie ulic Asnyka, Południowa, Złotoryjska. Wykonawcy rozpoczną prace z początkiem marca.

 

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama