Miejskie inwestycje - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyMiejskie inwestycjeNa pływalni

Budowa basenu międzyszkolnego przebiega zgodnie z harmonogramem. (szerokość: 190 / wysokość: 142)Większość prowadzonych obecnie prac odbywa się wewnątrz obiektu. (szerokość: 190 / wysokość: 142)Zakończono już najważniejsze montaże instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, hydrantowej, technologii wody basenowej, odgromowej i gazowej. Układane są wykładziny ścienne i dywanowe z płytek glazurowanych, malowane są poszczególne pomieszczenia. Instalatorzy elektryki wieszają już oprawy lamp, a pracownicy robót sanitarnych montują wentylację mechaniczną. Na zewnątrz wykańczane są ciągi piesze wykładane polbrukową kostką.

 

Sala gimnastyczna

(szerokość: 190 / wysokość: 142)Trwa remont sali gimnastycznej w Gimnazjum nr 2. Remont rozpoczęto od rozebrania balkonu, magazynku i szatni. (szerokość: 190 / wysokość: 142)Zlikwidowano także dotychcza-sowe sanitariaty i pokój dla nauczycieli. Zakończono stawianie ścianek działowych, obecnie pracownicy kładą tynk. Dobiegają także końca prace przy montażu instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Zdemontowane pokrycie dachu łącznika między salą a budynkiem szkoły czeka na nową dachówkę.

 (szerokość: 190 / wysokość: 142)

Nowa ulica

Od podstaw będzie wykonana ulica o nawierzchni z betonowej kostki brukowej z zatokami postojowymi i chodnikami od ulicy Łokietka do ul. Sikorskiego. Teren budowy przekazano już wykonawcy, który przygotowuje się do rozpoczęcia prac.

 

Jak kiedyś

(szerokość: 190 / wysokość: 142)

 

Dobiega końca budowa chodników z kostki granitowej na Pl. Zamkowym. Teren przy muzeum, bibliotece i urzędzie miejskim zyska dzięki temu oryginalny charakter i walory estetyczne. Założeniem było także nawiązanie do klimatu tego miejsca z przełomu XIX i XX wieku.

 

 

 

 

Będzie sieć

W rejonie ulic Asnyka-Południowa-Złotoryjska wybudowane zostaną sieci wodociągowe, kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Inwestycja obejmie osiedle w trójkącie wyżej wymienionych ulic, którego mieszkańcy do dzisiaj korzystali z wody z własnych studni a ścieki odprowadzali do przydomowych szamb.

 

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama