Miejskie inwestycje - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyMiejskie inwestycje(szerokość: 375 / wysokość: 281)  (szerokość: 375 / wysokość: 281)

 

Zbliża się termin zakończenia prac przy budowie miejskiej pływalni. Prace przy układaniu płytek glazurowych na ścianach i podłogach już wykonane, podobnie jak malowanie ścian. Podwykonawcy kończą montaż opraw i sprzętu elektrycznego, urządzeń hydraulicznych i sanitarnych. Niewiele zostało jeszcze do wykończenia trybuny i instalowania sprzętu typu krzesła, szafki, itp. Prace skupiają się obecnie na porządkowaniu obiektu i terenów na zewnątrz. Trwają porządki i zagospodarowywanie części zielonych. W przyszłym tygodniu niecki basenowe wypełnią się wodą.

 

 Wiele lat sala gimnastyczna w byłym liceum, obecnie Gimnazjum nr 2, czekała na remont. Czekała sala, czekali nauczyciele wuefu, czekały też kolejne pokolenia uczniów. Po kilku miesiącach intensywnych prac, to miejsce zyskało nowe oblicze.

Szeroki zakres prac obejmował między innymi wyburzenie balkonu oraz dwóch pomieszczeń zaplecza, wymianę posadzki z klepki na nową z tworzywa sztucznego typu pulastic. Na zapleczu wyburzono ścianki działowe i wykonano nowe pomieszczenia - pokój dla nauczycieli z węzłem sanitarnym oraz magazyn na sprzęt sportowy. W holu wybudowano szatnie z węzłami sanitarnymi i dodatkowe pomieszczenie na sprzęt sportowy. We wszystkich pomieszczeniach położono nowe podłogi, pomalowano ściany, część sanitarną wyłożono kafelkami. Wymieniono też instalacje elektryczne, wodociągowe i kanalizacyjne oraz co. Na łączniku zdemontowano starą dachówkę, wykonano nowe łacenie dachu z zamocowaniem folii dachowej.

 

 (szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

 

Kontynuowane są prace przy budowie sieci wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej i deszczowej w rejonie ulic Asnyka, Południowej i Złotoryjskiej.

 

 (szerokość: 375 / wysokość: 281)  (szerokość: 190 / wysokość: 142)  (szerokość: 190 / wysokość: 142)

 

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
NAV6XMqQA2014-03-05VFdDozh3T
hsGhRRY05v7S2013-09-18AY5IHomS
1pTtROL0T2013-09-13wgdqAlVWU
xrqGCZX49i2013-09-114eNa08s4aa

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama