Krótka wizyta - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyKrótka wizytaW miniony weekend gościliśmy w naszym mieście przyjaciół z naszego niemieckiego miasta partnerskiego - Egelsbach. W czwartek wieczorem na zaproszenie klubu piłkarskiego "Chojnowianka" przyjechała młodzieżowa drużyna, a w piątek po południu burmistrz Egelsbach - Rudi Moritz i przewodniczący Stowarzyszenia Miast Partnerskich - Horst Miltenberger.

Młodzi piłkarze rozegrali towarzyski mecz, zwiedzili też Chojnów i okolice.(szerokość: 375 / wysokość: 281) Chwalili dobrą organizację i gościnność Polaków. Dobry humor psuł im tylko wynik meczu: 8:1 dla Chojnowian. Może za kilka lat chojnowscy piłkarze zasilą polską kadrę i podobnego "łupnia" sprawią na Mistrzostwach Europy lub Świata?

Oficjalna delegacja z Egelsbach przyjechała kibicować swoim młodym zawodnikom oraz przywiozła dary dla "Niebieskiego Parasola" (wózek inwalidzki, chodziki, itp.). Był to krótki, lecz aktywny pobyt Niemców w mieście partnerskim.

W niedzielę rano goście udali się w drogę powrotną do Niemiec, przedtem jednak zaprosili do Egelsbach naszych młodych piłkarzy i zarząd Chojnowskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Miast Partnerskich.

 ek
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama