"Czwórka" dla UM - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzy"Czwórka" dla UM
      Stała w holu Urzędu Miejskiego przez kilka dni odziana jedynie w kolorowe światełka. Sprawiała wrażenie ubogiej i mało atrakcyjnej. Choinka jaką ustawiono na parterze budynku władz miejskich zdecydowanie nabrała blasku po tym jak dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 "skrzyknięte" przez dyrektora tej placówki przyszły do Urzędu i ubrały drzewko w barwne ozdoby, w większości wykonane własnoręcznie. Prezent od uczniów teraz cieszy oko i nadaje Urzędowi mniej urzędowy charakter.
      Na tym podarki od "korczakowców" jednak się nie skończyły. Kilka godzin później podopieczni Zenona Chmielewskiego - zespół muzyczno-wokalny, dał w Urzędzie nastrojowy koncert kolęd i pastorałek. Muzyczna kartka z życzeniami wzruszyła pracowników magistratu i wprawiła w świąteczny nastrój do tego stopnia, że wszyscy obecni, włącznie z burmistrzem i panią sekretarz, podjęli melodie i w korytarzach budynku przez kilkadziesiąt minut rozbrzmiewały dźwięki tradycyjnych kolęd. Wizyta młodzieży była okazja do wymiany bożonarodzeniowo-noworocznych życzeń, jakie nauczycielom, uczniom i ich rodzinom przekazał burmistrz Jan Serkies. Podobne życzenia złożył władzom i pracownikom, w imieniu własnym i załogi SP 4 dyrektor Andrzej Przybysz.

Redakcja
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama