Miejskie inwestycje - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyMiejskie inwestycje(szerokość: 375 / wysokość: 281)

 

 

 

* rozpoczęto formalne czynności odbioru inwestycji pn. „ Budowa międzyszkolnego basenu krytego przy Szkole Podstawowej nr 4". Obiekt przeszedł szereg kontroli, teraz samorząd oczekuje na decyzje z poszczególnych instytucji (Państwowa Inspekcja Pracy, Straż Pożarna, Sanepid). Kolejnym etapem będzie uzyskanie pozwolenia na użytkowanie pływalni po kontroli Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

 

 

 

 

 

* rozpoczęto prace przy remoncie i konserwacji Baszty Tkaczy. Wykonawca zaczyna roboty od rozbiórki dachu i wymiany drewnianej konstrukcji nadbudówki na tarasie widokowym.

 

 

 

* Dobiegają końca prace przy wymianie sieci wodociągowej oraz przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych w ul. Legnickiej. Pod koniec lipca ulica zostanie przekazana wykonawcy robót drogowych, który położy nową nawierzchnię chodników i jezdni. Jednocześnie podobnej procedurze poddana zostanie ul. Kolejowa - wkrótce wymieniona zostanie tam sieć, następnie teren przejmą drogowcy.

 

  

* okres letni w Gimnazjum nr 1 wykorzystano na wymianę całej wewnętrznej instalacji elektrycznej. Działająca dotychczas instalacja była w większości wykonana z przewodów aluminiowych i miedzianych, a to połączenie nie jest rozwiązaniem bezpiecznym i ekonomicznym. Nowa instalacja wykonywana jest wyłącznie z przewodów miedzianych.

 

(szerokość: 565 / wysokość: 423)

 

 

* Zakończono prace przy budowie sieci wodociągowych i kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej w ul. Południowej i Polnej. Wykonawca rozpoczął już roboty wzdłuż ul. Złotoryjskiej, kontynuowana jest jednocześnie budowa sieci w ul. Asnyka.

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama