Inwestycje w mieście - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyInwestycje w mieścieNa ul. Legnickiej trwa wymiana sieci wodociągowej oraz przyłączy wodnych i kanalizacyjnych. Jak tylko zakończą się roboty ziemne wykonawca przystąpi do układania asfaltu. Jednocześnie prowadzone są prace przy wymianie nawierzchni chodników.  

(szerokość: 375 / wysokość: 281)

 

Prace trwają również na ulicy Kolejowej. Rozpoczęto montaż przyłączy wodnych i kanalizacyjnych. Podobnie jak na ul. Legnickiej, po zakończeniu tych prac wykonawca przystąpi do wymiany nawierzchni ulicy i chodników.

(szerokość: 375 / wysokość: 281)

 

 

Trwają prace przy remoncie zabytkowej Baszty Tkaczy. Dokonano już demontażu dachu, wymieniono łaty, założono folie. Prace trwają obecnie przy wymianie konstrukcji szachulcowej, po zmontowaniu rusztowania, renowacji poddana zostanie attyka. Inwestycja realizowana jest ze środków miejskich i z dotacji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Urzędu Marszałkowskiego.

(szerokość: 375 / wysokość: 499)

 

 

W placówkach oświatowych

Dobiega końca wymiana instalacji elektrycznej w Gimnazjum nr 1. Obecnie trwają prace przy odświeżaniu wszystkich szkolnych pomieszczeń, gdzie wymieniano kable. Pracownicy interwencyjni malują pomieszczenia klasowe i hole.

W Gimnazjum nr 2 wykonano m.in. remont Sali gimnastycznej wraz z zapleczem. W Szkole Podstawowej nr 3 odświeżono korytarze, a w SP 4 wymalowano hole, położono ozdobne tynki, przeprowadzono prace związane z przybudową basenu.

(szerokość: 375 / wysokość: 281)

 

 

ZSZ

Dzięki zaoszczędzonym środkom finansowym podczas realizacji I etapu projektu pn: „Likwidacja ocieplenia płyt azbestowych połączona z termomodernizacją kompleksu budynków Starostwa Powiatowego w Legnicy", prowadzone są prace polegające na wymianie stolarki okiennej i drzwiowej oraz ocieplenie ścian i dachu budynku szkoły przy ul. Wojska Polskiego w Chojnowie. Środki na realizację tego zadania Zarząd Powiatu pozyskał z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

(szerokość: 375 / wysokość: 281)

 

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama