Basen odebrany - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyBasen odebranyWładze miasta odebrały od głównego wykonawcy budowę międzyszkolnego basenu przy Szkole Podstawowej nr 4. Oznacza to, że wkrótce zostanie on udostępniony mieszkańcom. Czego możemy się spodziewać w tym długo oczekiwanym obiekcie?(szerokość: 375 / wysokość: 281)

Basen pływacki wykonany jest ze stali nierdzewnej o wymiarach 12,5 m x 25,0 m. Wytyczonych jest tu 6 torów. Poza basenem pływackim zaprojektowano basen rekreacyjny oraz dwa jakuzzi.

Na poziomie hali basenowej znajduje się m.in. hol wejściowy z szatnią, strefa sanitarno-szatniowa z umywalniami, pomieszczenie ratownika wraz z zapleczem sanitarnym, magazyn. Jest tu również szatnia wraz z zapleczem sanitarnym dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Na piętrze zlokalizowana jest widownia na 105 miejsc siedzących, pomieszczenia rekreacyjne (sauna fińska, sauna parowa), biurowe oraz sanitariaty.

(szerokość: 375 / wysokość: 281)W podziemiu obiektu zlokalizowane są pomieszczenia techniczne: wentylatornia, pomieszczenia technologii basenowej, obejście wokół niecki basenowej.

Przed budynkiem znajduje się parking na 50 miejsc postojowych w tym 2 dla osób niepełnosprawnych.

Pływalnia będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych przez cały tydzień. W dni powszednie do godzin popołudniowych korzystać będą z niej uczniowie, pozostały czas – włącznie z sobotami i niedzielami – w wyznaczonych godzinach przewidziany jest jako ogólnie dostępny.

 

(szerokość: 375 / wysokość: 281)

 

Powykonawcza dokumentacja budowy trafiła do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Po sprawdzeniu kompletności dokumentacji i przeprowadzeniu wizji lokalnej w obiekcie wyda on decyzję o pozwoleniu na użytkowanie obiektu. Wtedy inwestorowi pozostanie tylko wyznaczenie daty oficjalnego otwarcia, a mieszkańcom wyposażenie się w odpowiednie basenowe akcesoria i karnety wstępu.eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
Brawo dla wladz masta2010-10-28Irena Miler
kiedy2010-10-21chojnowianin

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama