2xT - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzy2xTPod tym tajemniczo brzmiącym tytułem kryje się nazwa imprezy, jaka odbyła się 7 listopada w Miejskim Ośrodki Kultury Sportu i Rekreacji. „2xT" to przegląd zespołów tanecznych i grup teatralnych działających w chojnowskim domu kultury.

 

(szerokość: 190 / wysokość: 142)(szerokość: 190 / wysokość: 142)(szerokość: 190 / wysokość: 142)

 

Zespoły taneczne „Karambol", Karambol II", „Mały Karambol", grupy teatralne „Antrakt", „Pchełki" oraz kabaret „Na czworaka" dały przed licznie zgromadzoną publicznością niezwykłe show, prezentując nagradzane na licznych przeglądach choreografie, spektakle i skecze. Urozmaicony repertuar, kolorowe stroje tancerzy, niebanalne kostiumy młodych aktorów, ciekawe treści, złożyły się na widowisko nazwane przez organizatorów 2xT czyli taniec i teatr.

 

(szerokość: 190 / wysokość: 142)(szerokość: 190 / wysokość: 142)(szerokość: 190 / wysokość: 142)

 

Impreza, jak się okazało w trakcie, była jednocześnie jubileuszem – „Karambola", który kończył właśnie dziesięć lat i „Antraktu" obchodzącego piątą rocznicę działalności.

Nie mogło zatem zabraknąć gratulacji, życzeń, podziękowań. Na ręce instruktorek – opiekunki zespołów tanecznych Jadwigi Zderskiej i prowadzącej grupy teatralne Elwiry Kądziołki burmistrz miasta Jan Serkies i przewodniczący Rady Miejskiej Jan Skowroński złożyli wyrazy wdzięczności za wieloletnią pracę z młodzieżą, rozwijanie ich talentów i za rozsławianie Chojnowa w różnych częściach naszego kraju.

 

(szerokość: 375 / wysokość: 281)

 

W „moksirowskiej" kawiarence na wszystkich czekały okolicznościowe torty – niespodzianka dla jubilatów i ich gości.

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama