Inwestycje w mieście - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyInwestycje w mieście* rozpoczęły się roboty budowlane związane z adaptacją Domu Schrama (Dom Chemika) na Miejskie Centrum Kultury Sportu i Rekreacji. Wykonawca przystąpił do rozbiórki posadzek, wykładzin ściennych, niebawem rozpocznie wyburzanie klatki schodowej;

 

* trwają prace związane z rewitalizacją rynku. Wykonawca przygotowuje front robót pod wymianę podbudowy drogi i chodników we wschodniej części rynku.

 

* Starostwo Powiatowe, jako inwestor i właściciel, 29 listopada dokonało oficjalnego odbioru robót związanych z wymianą nawierzchni drogowych oraz chodników ulic Legnickiej i Kolejowej. Przed rozpoczęciem robót miasto, jako współfinansujące tę inwestycję, wymieniło ponad 500 metrów wodociągów w ulicy Legnickiej oraz wszystkie przyłącza wodne i kanalizacyjne w obu ulicach.

Wiele pytań pada pod adresem zlikwidowanej wysepki na skrzyżowaniu ulic. Z naszych informacji wynika, że w jej miejsce będzie wykonane oznakowanie poziome wyznaczające pole martwe w obrębie skrzyżowania. Będzie ono mniejsze od funkcjonującej tu wcześniej wysepki, ale pozwoli to na wygospodarowanie dodatkowych miejsc parkingowych i usprawnienie ruchu drogowego.

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
pytanie do samorzadowców2010-12-07yogi

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama