Zapraszamy na okolicznościowe imprezy - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyZapraszamy na okolicznościowe imprezySpołeczne Ognisko Muzyczne w Chojnowie serdecznie zaprasza na koncert uczniów z okazji Święta 3 Maja.

Koncert odbędzie się 27.04.2011r. o godz. 16 w Sali Edukacyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej (Ip.), Plac Zamkowy 2.

 

***

29 kwietnia o godz. 17 w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji odbędzie się koncert z okazji beatyfikacji Jana Pawła II. Uroczystość przygotowała społeczność Gimnazjum nr 1, noszącego imię naszego wielkiego rodaka. Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie serdecznie zapraszają mieszkańców Chojnowa.

 

***

Beatyfikacja Jana Pawła II jest wielkim wydarzeniem dla świata i dla nas chojnowian. W związku z tym w wigilię tej uroczystości (30 kwietnia) chojnowski chór Skorana zaprasza na Misterium Jan Paweł II Droga do świętości. Zapraszamy na godz. 19 do kościoła pw. NPNMP (mały kościół).

 

***

Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji zaprasza mieszkańców Chojnowa na festyn z okazji Święta 3 Maja.

W pierwszy majowy wtorek spotykamy się w Parku Śródmiejskim o godz. 17, gdzie na scenie zaprezentują się lokalni artyści.

 

***

Co roku 5 maja Europa obchodzi Dzień Solidarności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, obchodzony także jako Europejski Dzień Walki z Dyskryminacją Niepełnosprawnych.

W związku z tym Społeczne Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski serdecznie zaprasza na koncert charytatywny – bilet 5 zł, który odbędzie się 5 maja o godz. 17:00 w MOKSiR. Dochód przeznaczony będzie na rehabilitację dzieci.

Serdecznie wszystkich zapraszamy.

 

 Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
ekstra2011-05-02rysiek z chmielnej

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama