Faza z Reputacją w Jubilatce - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyFaza z Reputacją w Jubilatce27 maja w chojnowskiej Jubilatce odbył się koncert, podczas którego zagrała Reputacja i Faza Blues.

Jako pierwszy zagrał zespół Reputacja (szerokość: 375 / wysokość: 249)– znana już wielu chojnowianom formacja grająca utwory Republiki i Grzegorza Ciechowskiego. W skład zespołu wchodzą: Piotr Misikiewicz (wokal, klawisze), Mateusz Sieniek (perkusja), Grzegorz Kruk (gitara), Artur Wójcicki (gitara), Jarosław Hojdycz (gitara basowa). Na bibliografię grupy składają się 3 płyty: Demówka – Koncertówka, Reprodukcje i Prezent. Swój koncert rozpoczęli utworem Intro. Zagrali też m. in.: Kombinat, Białą Flagę, Zapachniało Jesienią, Gadające Głowy, Pornografię, Telefony, i wiele, wiele innych utworów.

 

Na zmianę z Reputacją (mniej więcej co 4-5 utworów) grała Faza Blues – nowa kapela chojnowska. (szerokość: 375 / wysokość: 249)Grają utwory m.in. Dżemu, Tadeusza Nalepy, czy Garry Moore'a, jak również swoje własne kompozycje, np. „W tym pokoju", którą rozpoczęli swój występ. W ich wykonaniu usłyszeliśmy jeszcze m.in.: Czerwony jak cegła, The Loner, Nauczyłem się niewiary, List do M. Członkowie zespołu to: Jarosław Kwaśniak (wokal i gitara), Michał (perkusja), Jarosław Hojdycz (gitara basowa), Piotr Łabowicz (gitara), Władysław Sładkiewicz (klawisze).

Koncert należy uznać za udany. Do Jubilatki przybyła mieszanka towarzyska: młodzież, nauczyciele, pielęgniarki i każdy z nich dobrze się bawił zarówno przy „republikańskich", jak i bluesowych rytmach. Publiczność z miejsc podniósł Jacek Z., który jako pierwszy, rock'n'roll'owym krokiem wyszedł na parkiet. Goście dobrze bawili się niemal do północy, mimo że impreza planowo miała się skończyć o 23:00. Tu ukłon w stronę pani Alicji Dul za wyrozumiałość, dziesiątki sprzedanych biletów i udostępnienie lokalu na kolejny koncert w Jubilatce.

 

Zespoły muzyczne - Faza Blues i Reputacja dziękują ślicznie za fachowy transport do Jubilatki w dniu 27 maja panu Wiesławowi Bojakowi.Świadek Koronny
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama