Festyn na pożegnanie - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyFestyn na pożegnanieNo i stało się – pożegnaliśmy wakacje. Wprawdzie nie żegnamy jeszcze lata, ale i tak smutno, mimo, że aura przez te dwa miesiące nas nie rozpieszczała. (szerokość: 190 / wysokość: 142)Dopiero kilkanaście ostatnich dni kanikuły przypominało wakacyjno-letnią pogodę.

W słońcu, przy optymalnej pogodzie odbył się ostatni w tym roku festyn.

Pożegnanie było głośne.

Przez pierwszych kilkadziesiąt minut „mały park" rozbrzmiewał dźwiękami muzyką różnego gatunku z końca minionego i początków obecnego stulecia.

 

Hity ostatnich lat „zapodawał" Roman Bąk - DJ z Radia Plus. (szerokość: 190 / wysokość: 142)Chociaż było niezwykle rytmicznie, a decybeli nie brakowało, chętnych do pląsów na trawiastym parkiecie nie było. Przy stolikach, pod parasolami, w cieniu parkowych drzew podrygiwało wielu, ale na publiczne tańce nikt się nie zdobył. (szerokość: 190 / wysokość: 142)

 

 

Krótko przed godziną 19 na scenie pojawiła się lokalna wokalistka

Małgorzata Szklarz. Melodie znanych polskich wykonawców, chociaż mniej rytmiczne niż disco Romana, przyciągnęły zainteresowanych słuchaczy bliżej sceny.

 

(szerokość: 190 / wysokość: 142)

 

Potem był zespół Blue Band – chojnowskie trio, działające przy „Niebieskim Parasolu".

Covery rodzimych i zagranicznych przebojów nieco rozbujało towarzystwo.

Kiedy z głośników znów popłynął głos DJ'a, a tuż za nim popowo-rockendrollowe rytmy, placyk przed sceną zaczął zapełniać się tańczącymi. Z pewnością śmiałości dodała im pora dnia rzucająca już półmrok na sylwetki.

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
NoMGOaZx08Nw2014-03-01wjB7mlKPBx
JdT0ifl02S2014-01-19Pp2919U4r

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama