Zagrali dla Daniela - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyZagrali dla DanielaW miniony piątek, w sali kinowej Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji chojnowska młodzież dzieliła się pozytywną energią i talentem z tymi, którzy odpowiedzieli na apel Młodzieżowej Rady Miejskiej.

 (szerokość: 640 / wysokość: 480)

(szerokość: 375 / wysokość: 281)

MRM zaplanowała na ten dzień charytatywny koncert na rzecz 13-letniego mieszkańca Chojnowa Daniela, chorującego na dziecięce porażenie mózgowe. To nie pierwsza tego typu inicjatywa nastoletnich radnych. Doświadczeni organizatorzy nie mieli zatem większych problemów przy kompletowaniu wykonawców.

Pomóc Danielowi chciało wielu – tych na scenie i tych na widowni. Koncert wypełniły występy grup tanecznych, wokalnych i solistów. Jak zawsze niezawodne okazały się formacje Karambola i Brooklynu, swój układ pokazał też Bronx. Swoje zdolności wokalne zaprezentowali liczni wokaliści – (szerokość: 190 / wysokość: 142)m.in. Aleksandra Korba, Sylwia Światłowska, Mariola Malik, Jarosław Skowroński, Arkadiusz Kotala, Łukasz Sypień, Magdalena Dyba. W rytmach disco, rap i pop bawiła się publiczność i sam Daniel, który ze szczerą radością oklaskiwał przyjaciół dla niego grających.

 

 

Organizatorzy zebrali około 1400 zł. (szerokość: 190 / wysokość: 142)Pieniądze przekazane rodzicom Daniela pozwolą na kontynuację rehabilitacji. To szalenie ważne, systematyczne ćwiczenia bowiem zdecydowanie poprawiają sprawność chłopca.

 

Ważne także jest zaangażowanie młodych mieszkańców Chojnowa – artystów, pomysłodawców i odbiorców. Impreza zatem ze wszech miar udana.

 

(szerokość: 640 / wysokość: 480)

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama