Metalowy biznes - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyMetalowy biznes 

(szerokość: 375 / wysokość: 281)Pomysł na firmę kiełkował kilka lat.  W końcu zadecydował przypadek i dziś PPHU Jan Kryszczuk obchodzi 25 lecie.

 

Właściciel przedsiębiorstwa doświadczenie zdobywał przez 6 lat w Dolzamecie.

Kiedy zdecydował o założeniu własnej działalności w tej branży, firma znalazła swoją siedzibę w Goliszowie, a załoga składała się z kilku osób. PPHU Jan Kryszczuk zajęło się m.in. obróbką mechaniczną metali, konstrukcją stalową, hydrauliką siłową, budową, remontami maszyn i urządzeń. (szerokość: 375 / wysokość: 281)

 

Klientów nie brakowało. Każdy kolejny rok umacniał w przekonaniu, że ryzykowna decyzja była słuszną. Firma się rozwijała, przybywało maszyn i pracowników. Po kilku latach działalności, w Goliszowie zaczynało brakować miejsca. Należało zatem rozejrzeć się za innym terenem i rozbudować firmę. W 2002 roku J. Kryszczuk kupił nieruchomość przy ul. Okrzei z halą o powierzchni 1000 m2. Zakład liczył już wtedy 60 pracowników. Niespełna rok później dobudowano 550 m2 hali, zakupiono nowe maszyny, zwiększono zatrudnienie.

 

 

Wciąż przybywało kontrahentów. Przedsiębiorstwo współpracuje dziś z firmami z terenu całej Polski i rynkiem niemieckim. Hala niedawno zyskała kolejne 620 m2, wzbogacił się także park maszynowy o precyzyjne urządzenia numeryczne. Rozbudowywany jest obecnie obiekt administracji. (szerokość: 375 / wysokość: 281)

- Specjalizujemy się w obróbce mechanicznej metali z zastosowaniem różnych nowoczesnych technik i technologii – wyjaśnia właściciel. - Wytwarzamy urządzenia i elementy urządzeń hydrauliki siłowej w tym także różnego typu prasy. Projektujemy i wykonujemy maszyny i urządzenia pod indywidualne zamówienia klientów wraz z dokumentacją. Świadczymy usługi w zakresie toczenia, obróbki skrawaniem, frezowania jak również spawalnictwa. Logistyką zajmują się wieloletni pracownicy - Zbyszek Duniecki, Boguś Krawczyk, Mirek Fornalski i Marian Darmoros. To oni kierują i zarządzają firmą.

 

(szerokość: 375 / wysokość: 281)Cała 100.osobowa załoga, to wykwalifikowana, doświadczona kadra, stanowiąca niezaprzeczalny atut tej firmy. Podobnie jak nowoczesny park maszynowy, kompleksowość zadań, indywidualne rozwiązania i precyzja.

25.lecie przedsiębiorstwa, to niewątpliwy sukces. Jan Kryszczuk chętnie się nim dzieli wspierając lokalne inicjatywy, zwłaszcza te ukierunkowane na najmłodszych mieszkańców Chojnowa. Z autopsji wie jak ważny jest postęp i spełnianie własnych ambicji, dlatego każde działanie rozwijające pasje dzieci i młodzieży jest godne jego uwagi i inwestycji. Od lat także przekazuje 1% swojego podatku na chorego chłopca.

Każda rocznica skłania do refleksji i analizy życiowych dokonań.

- Zawsze, wszystko można lepiej, sprawniej, szybciej – mówi Jan Kryszczuk. –Należy jednak cieszyć się z tego co się posiada, doceniać pewne wartości i być im wiernym. Niczego nie żałuję, niczego bym nie zmienił i dumny jestem z osiągnięć własnych i mojej załogi.

Gratulujemy zatem jubileuszu i życzymy kolejnych okrągłych rocznic.

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama