Imprezy w mieście - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyImprezy w mieście(szerokość: 375 / wysokość: 532)Partnerstwo Doliny Skory kończy właśnie opracowanie "Kalendarza miejskich imprez". Publikacja ma się ukazać w internecie i będzie informować o imprezach - wystawach, koncertach, festynach, rozgrywkach sportowych i innych jakie odbędą się w Chojnowie na przestrzeni całego roku. Dzięki uprzejmości Partnerstwa już dziś możemy opublikować harmonogram imprez, które czekają nas w najbliższych tygodniach.

 

W piątek (20 stycznia) MOKSiR zaprasza dzieci na wielki bal karnawałowy, który rozpocznie się w domu kultury w piątek o godz. 10.00.

29 stycznia w MOKSiR przeprowadzony będzie turniej klasyfikacyjny na IV i V kategorię szachową. Kibice bardzo mile widziani.

3 lutego w tej placówce odbędzie się Turniej Brydżowy.

Tego samego dnia Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na koncert zatytułowany „Harce na gitarce: Rajkowski i Przyjaciele".

5 lutego Turniej Szachowy w MOKSiR, 10 lutego turniej piłki siatkowej w Szkole Podstawowej nr 4.

W sobotę 11 lutego MSM czyli Muzyczna Scena MOKSiR. Tego dnia w sali kinowej swoje koncerty dadzą zespoły działające przy domu kultury.

25 lutego odbędzie się ostatnia impreza tego miesiąca - Turniej Koszykówki Open w Szkole Podstawowej nr 4.

 

Zatrzymujemy się tuż przed marcowymi imprezami. Ich odsłon dokonamy w kolejnym wydaniu. Być może już wtedy na stronach internetowych znajdziecie Państwo całoroczny kalendarz. Terminarza szukajcie na chojnow.eu.

Każda z proponowanych imprez jest imprezą bezpłatną, dostępną dla wszystkich, a ich organizatorzy bardzo liczą na zainteresowanie mieszkańców.

Twórcy kalendarza natomiast czekają na zgłoszenia instytucji, osób prywatnych czy innych podmiotów, które mają w planach imprezy dla ogółu i chcieliby umieścić je w rocznym terminarzu. Kontakt przez redakcję naszej gazety.

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
3rAyQGhP72015-11-21Kj03MixpiC3

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama