Szydełkowe cudeńka - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzySzydełkowe cudeńkaNa szczęście zdążyliśmy. Długo zbieraliśmy się z odpowiedzią na zaproszenie pani Krystyny Bisiorek, która gościła już na łamach naszej gazety jako pasjonatka szydełkowych kwiatów, miłośniczka wielotysięcznych puzzli i kolekcjonerka lalek.

Tym razem podziwialiśmy wspaniałą choinkę ubraną w niemal setkę „dzierganych" ozdób.(szerokość: 375 / wysokość: 499)

 

Ażurowe bombki, anioły, elfy, kominiarczyk, dzwonki, własnoręcznie wykonane komponują oryginalną, niepowtarzalną choinkę, która na szczęście jeszcze nie została przez właścicielkę rozebrana.

- Większość z tych ozdób wykonałam, kiedy złamałam rękę i byłam wyłączona z wielu domowych czynności. Gisp nie przeszkadzał w szydełkowaniu zatem z przyjemnością gros czasu poświęciłam mojej pasji.

Choinka to nie wszystko. U jej podnóża stanęła równie oryginalna szopka. Wszystkie zwierzątka i postaci pani Krystyna zrobiła sama, dbając o szczegóły i aranżację.

 

Produkcja szydełkowych ozdóbek trwa cały rok. Powstają na konkretną okoliczność i bez specjalnej okoliczności. Potem trafiają do rąk członków rodziny, przyjaciół, znajomych, bądź zdobią pomieszczenia różnego rodzaju instytucji. W domu pani Krystyna ma już niewiele miejsca na kwiaty, figurki, ozdoby, ale nie zamierza z tego tytułu zaprzestać szydełkowania. Chętnych na te cudeńka jest bowiem wielu…

(szerokość: 640 / wysokość: 480)

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
chcę takie zrobić2019-12-06m.l.

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama