Kino zaprasza - (konkurs) - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyKino zaprasza - (konkurs)W ciemności

(szerokość: 750 / wysokość: 561)

15 marca 2012 r., (czwartek), godz. 19.00. Cena biletu: 11 zł.

Historia lwowskiego kanalarza Leopolda Sochy, który w czasie okupacji uratował grupę Żydów. Scenariusz powstał na motywach książki "W kanałach Lwowa" Roberta Marshalla. W kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny walczył przed kilkoma dniami o Oscara. Statuetki nie zdobył, ale wciąż rośnie liczba widzów tego obrazu, a recenzje krytyków są zachęcające.

 

Uwaga konkurs!

Gazeta Chojnowska wspólnie z dystrybutorem filmu Kino Orange zaprasza do prostego quizu, w którym nagrodami są filmy DVD i firmowe gadżety. Zasada jest prosta. Należy odpowiedzieć na trzy pytania dotyczące filmu Agnieszki Holland, a odpowiedzi przynieść na podpisanej własnym imieniem i nazwiskiem kartce do kina przed seansem.

1. Czyją historie opowiada obraz A. Holland? (imię i nazwisko autentycznej bohaterki)

2. W jakich miastach kręcono zdjęcia?

3. Jak długo grupa Żydów ukrywała się w lwowskich kanałach?

 

Dziennik zakrapiany rumem

(szerokość: 750 / wysokość: 499)

15 marca 2012 r.(czwartek), godz. 17.00. Cena biletu: 11 zł

Tętniąca najgorętszymi rytmami karnawału komedia na rauszu, do której skąpane w karaibskim słońcu zdjęcia zrealizował Dariusz Wolski ("Alicja w krainie czarów", "Piraci z Karaibów", "Karmazynowy przypływ"). Johnny Depp, czołowy pirat Hollywood, mistrz komicznych ekscesów oraz olśniewających transformacji w filmach Tima Burtona, powraca na Karaiby w ekranizacji powieści swojego ulubionego pisarza Huntera S. Thompsona ("Las Vegas Parano") - "Dziennik rumowy". Reżyserem jest Bruce Robinson, twórca jednej z najlepszych komedii wszech czasów "Withnail i ja"..

 Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama