Kalendarz imprez kwiecień-maj - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyKalendarz imprez kwiecień-maj26 kwietnia do Miejskiej Biblioteki zaprasza Chojnowski Klub Literacki. Następnego dnia (27 kwietnia) w MOKSiR impreza pn. „Dzieci – Dzieciom" czyli występy dziecięcych grup działających w MOKSiR dla rówieśników. Tego samego dnia Społeczne Ognisko Muzyczne da koncert z okazji Święta 3 Maja. W tych dniach także muzeum wystawi własną kolekcję współczesnego malarstwa polskiego.

 

3 maja zapraszamy do wspólnych obchodów święta 3 Maja. Uroczystość odbędą się przy obelisku przy ul. Chmielnej, w kościele pw. św. Ap Piotra i Pawła i w MOKSiR. 5 maja w domu kultury szachiści będą rywalizować o Mistrzostwo Chojnowa, a popołudniu MOKSiR zaprasza do Parku Śródmiejskiego na Majowy Festyn. Następnego dnia – 6 maja na boisku Orlik odbędzie się Turniej Koszykówki Open. VII edycja Przeglądu Teatralnego Baśni i Legend Dolnego Śląska SILEBIA będzie miała miejsce 9 maja w MOKSiR, a już dnia następnego (10 maja), w tym samym miejscu obchody Światowego Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych i kolejna edycja koncertu charytatywnego.12 maja na miejskiej pływalni odbędą się Międzyszkolne Mistrzostwa Miasta Chojnowa w Pływaniu o Puchar Burmistrza. Noc Muzeów to nowa impreza Muzeum Regionalnego, na którą zapraszamy w godzinach nocnych z 25 na 26 maja. XIII Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych STONOGA zaplanowano na 26 maja. Od 26 maja rozpoczną się sportowe zmagania w ramach imprezy MiniEuro 2012, które potrwają do 3 czerwca. 27 maja chór Skoranta zaprasza na koncert z okazji Dnia Matki. Pod koniec maja czeka nas otwarcie dwóch wystaw – na plenerową wystawę rzeźby sepulkralnej od XVII do XX w. z okazji Europejskiej Nocy Muzeów zaprasza muzeum, wystawę prac plastycznych VI edycji konkursu ''Kształty i barwy mojego świata'' organizuje biblioteka.

 

 Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama