Blues na serca dwa - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyBlues na serca dwaNa jesienne słoty we wrześniowe soboty, ponoć najlepszy jest blues. 8 września chojnowski MOSKiR postanowił zatem zaproponować i zaprosić wszystkich chętnych na występ duetu - Małgorzaty Werbińskiej (wokal.) i Błażeja Pawliny(gitara). Artyści właśnie są w trakcie promocji debiutanckiego krążka pt. „Harmony". Przed wielkim wydarzeniem jakim będzie niewątpliwie transmisja koncertu w radiowej trójce 20 września, duet przyjął zaproszenie do Chojnowa.

 

(szerokość: 640 / wysokość: 427)

 

Koncert wypełnił aksamitny i akustyczny blues. Werbińska i Pawlina, zabrali wszystkich w podróż po standardach tych najważniejszych i kultowych artystów (Robert Johnston) i legendarnych (Bob Dylan), podzielili się także twórczością własną.(szerokość: 375 / wysokość: 250)

Małgorzata Werbińska czarowała swoim pięknym i lekko melancholijnym głosem. Błażej Pawlina zaś, wirtuoz gitary, na ich trzech różnych rodzajach, dał popis swoich umiejętności. Dobrze, że w repertuarze duetu, znajdują się polskie rodzynki. „Czarno- czarny film" z repertuaru Miry Kubasińskiej był tego przykładem. Nie obyło się bez bisów, co dało pozytywny finał tej imprezy. Na swoiste post scriptum zrobiła się kolejka chojnowskiej publiczności po zakup płyt, autografy i pamiątkowe fotografie z artystami.

Ten niezwykły duet wyjechał z naszego miasta na pewno z miłymi wspomnieniami i takie też pozostawił.

 

 pm
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama