Przyjaciele Niepełnosprawnych - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyPrzyjaciele Niepełnosprawnych1 września już po raz 13 odbyła się Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych i Przyjaciół w Krzeszowie. Do krzeszowskiego Sanktuarium przyjechało około 3 tysięcy osób na wspólną modlitwę, ale też przyjacielskie spotkania i rozmowy. Było wiele muzyki, przedstawienie teatralne grupy ze Ścinawy, katecheza oraz Eucharystia. Po Mszy Św. jak co roku, zostały przyznane honorowe tytuły „Przyjaciel Osób Niepełnosprawnych. Otrzymały je osoby i instytucje angażujące się w niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym. Z terenu miasta Chojnowa otrzymali je:

(szerokość: 640 / wysokość: 480)

 

Andrzej Pyrz – kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Chojnowie – od kilku lat związany ze środowiskiem osób niepełnosprawnych, inicjator i koordynator wielu spotkań integracyjno-społecznych. Mówi się o nim, że jest to osoba niezwykle ciepła, pełna miłości i wrażliwego ciepła na potrzeby osób niepełnosprawnych.

Mieczysław Kasprzak – wójt Gminy Chojnów – od wielu lat wspiera wszelkie inicjatywy podejmowane na rzecz osób niepełnosprawnych. Kiedy pełnił obowiązki Starosty Legnickiego, był współorganizatorem wielu wydarzeń, m.in. „Wiosny Osób Niepełnosprawnych".

Gratulujemy!

 (w)
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama