Czas beztroskiej zabawy za nami - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyCzas beztroskiej zabawy za nami– jesteśmy już uczniami

 (szerokość: 640 / wysokość: 480)

18 października w SP4 odbyła się uroczystość „Pasowania na ucznia". W tak ważnym dla pierwszaków dniu do szkoły licznie przybyli rodzice, aby być świadkami niezwykłego wydarzenia w życiu swoich pociech.

(szerokość: 640 / wysokość: 480)

 

Przy sztandarze Szkoły Pani Dyrektor czytała tekst ślubowania, a dzieci z przejęciem i powagą powtarzały: ślubuję. Uczniowie przedstawili program słowno-muzyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne, które dotyczyły przyjaźni i nowych obowiązków szkolnych. Każdy uczeń otrzymał od dyrekcji szkoły pamiątkowy dyplom.

(szerokość: 640 / wysokość: 480)

 

Po tylu wrażeniach na dzieci czekała miła niespodzianka. Rodzice przygotowali dla swoich pociech „rożki obfitości" ze słodkościami, a Rada Rodziców przekazała każdej klasie sprzęt sportowy. Wszystkie dzieci były zadowolone i dumne, że zostały włączone do społeczności szkolnej.

*******************

(szerokość: 640 / wysokość: 427)

56. siedmiolatków, 14 listopada oficjalnie dołączyło do uczniowskiej braci SP3. Uroczystość pasowania odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji. Rozpoczęły ją popisy starszych kolegów, którzy tańcem, śpiewem i akrobatyką, przywitali nowych uczniów w szkolnej społeczności. Pierwszoklasiści w podzięce przygotowali własny program artystyczny – każdy z nich wyrecytował krótki wierszyk, był też pokaz debiutującej akrobatki. Ten popis dowiódł, że „trójkę" zasiliły szeregi nowych, młodych, utalentowanych, mieszkańców Chojnowa.

(szerokość: 640 / wysokość: 427)

Poważna przysięga pierwszoklasisty i oficjalne pasowanie symbolicznym ołówkiem przypieczętowały akt nadania tytułu ucznia Szkoły Podstawowej nr 3.

 (szerokość: 640 / wysokość: 427)

Wszystkim pierwszoklasistom gratulujemy i życzymy wspaniałych wyników w nauce, sukcesów sportowych i realizacji w licznych kółkach zainteresowań – w chojnowskich szkołach możliwości jest wiele.

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
pdkJrWrvwi2013-01-11wyoeSFiLzWgg

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama