Andrzejkowe szaleństwo - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyAndrzejkowe szaleństwo23 listopada w sali balowej Domu Schrama hucznie bawili się goście Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. Członkowie ZERiI od lat specjalizują się w organizacji zabaw, w których uczestniczą nie tylko mieszkańcy Chojnowa. Nie dziwi zatem fakt, że chętnych na andrzejkową potańcówkę nie brakowało. 130 osób bawiło się przy wspaniałej muzyce rodziny Laszkiewiczów – muzyków zaprzyjaźnionych i wspierających nasz związek. Były tańce, gry, zabawy, oczywiście węże, pociągi, zorby i inne.

 (szerokość: 640 / wysokość: 427)

 

28 listopada, w tym samym miejscu bawili się podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej, Środowiskowego Domu Samopomocy z ul. Reja w Chojnowie i z Piotrowic. Około 100 osób bawiło się przy muzyce na żywo zespołu Juliusza Janickiego, uczestniczyło w andrzejkowych zabawach, wróżyło przyszłość i, co chyba najistotniejsze, integrowało się.

Organizatorzy i uczestnicy za pośrednictwem Gazety Chojnowskiej składają serdeczne podziękowania wicestaroście Lilii Walasek, burmistrzowi Janowi Serkiesowi i właścicielom piekarni Janowi Kryszczukowi i Bogdanowi Styrkowcowi za nieocenioną pomoc i wsparcie wspaniałej andrzejkowej zabawy.

 

(szerokość: 640 / wysokość: 480)

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama