Jubileuszowa kolęda - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyJubileuszowa kolęda(szerokość: 640 / wysokość: 480)

 

9 grudnia, wczesnym rankiem, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4, w towarzystwie władz miasta, kolejny raz wyjechali do Wrocławia z kolędą i świąteczno-noworocznymi życzeniami.

To już tradycja. Dzieci prowadzone przez Zenona Chmielewskiego – nauczyciela muzyki – od wielu lat, w okresie świątecznym kolędują w Urzędzie Marszałkowskim, Kuratorium Oświaty, Urzędzie Wojewódzkim.

 

 

 

Już o godz. 9.30 chojnowscy kolędnicy zawitali w Urzędzie Marszałkowskim. W śpiew i muzykę wsłuchiwał się marszałek Rafał Jurkowlaniec, wicemarszałek Radosław Mołoń oraz członkowie zarządu Jerzy Tutaj i Włodzimierz Chlebosz.

 

(szerokość: 640 / wysokość: 480)

 

Nagrodą za pamięć i wspaniałą kolędę były prezenty dla wszystkich dzieci przygotowane przez biuro promocji.

 

Godzinę później świątecznego koncertu wysłuchał wojewoda Aleksander Skorupa, który przygotował dla dzieci słodki poczęstunek oraz pluszowe misie.

 

(szerokość: 640 / wysokość: 480)

 

Tradycyjnie też dzieci kolędowały we wrocławskim kuratorium oświaty. Występ na korytarzach tej instytucji zawsze ściąga pracowników, którzy z sympatii dla naszych młodych artystów chętnie uczestniczą w tym niecodziennym kolędowaniu.

 

(szerokość: 640 / wysokość: 480)

 

(szerokość: 640 / wysokość: 480)

 

Ostatnia odsłona koncertu miała miejsce w Wydziale Sportu i Rekreacji Urzędu Marszałkowskiego, gdzie dzieci serdecznie przyjęto i wspólnie z nimi - dyrektor Marcin Przychodny oraz pracownicy śpiewali popularne pastorałki.

 

(szerokość: 640 / wysokość: 480)

 

Jubileuszowa kolęda nie była specjalnie wyjątkowa. Tak jak poprzednimi laty „korczakowcy" z całą radością swoich dziecięcych serc wyśpiewali świąteczne życzenia, a słuchacze z pełną życzliwością przyjmując je, przekazywali powinszowania dla mieszkańców Chojnowa.

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama