Napoleońska Noc w Muzeum - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyNapoleońska Noc w MuzeumWszystkich, którzy uczestniczyli w pierwszej edycji chojnowskiej Nocy w Muzeum z pewnością ucieszy fakt, że trwają już przygotowania do kolejnej. W ubiegłym roku kilkaset osób, do późnych godzin nocnych wspaniale bawiło się w salach i ogrodach Zamku Piastowskiego, chętnie odwiedzało też Basztę Tkaczy.

Organizator – Muzeum Regionalne we współpracy z Partnerstwem Doliny Skory – zapewnia, że tegoroczna „Noc…" będzie co najmniej tak atrakcyjna jak poprzednia.

Potrzebne jednak niewielkie zaangażowanie chojnowian. Impreza przebiegać będzie w klimatach epoki napoleońskiej nawiązującej do wydarzenia, które będzie miało miejsce tydzień później – inscenizacji bitwy pod Chojnowem.

Miło będzie jeśli odwiedzający tego dnia muzeum, przyodzieją szaty z okresu cesarza Bonaparte. Dla niezorientowanych Gazeta Chojnowska, która patronuje „Nocy…", publikuje kilka wzorów ówczesnych trendów znalezionych w internecie. (szerokość: 640 / wysokość: 917)

 

Organizator nie ogranicza ubioru do jednej epoki. Zachęca do dowolnego stroju, na tych jednak, którzy wpasują się w noc napoleońską czekają niespodzianki.

 

Tegoroczna Noc w Muzeum dopiero 17 maja, jest zatem dużo czasu na przygotowania.

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama