Barter – sposób na kryzys - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyBarter – sposób na kryzys(szerokość: 750 / wysokość: 499)

 

Niezwykle owocne okazało się spotkanie zorganizowane przez Forum Współpracy Barterowej, skierowane do lokalnych przedsiębiorców.

17 kwietnia w Domu Schrama przez niemal trzy godziny przebiegała konfrontacja firm z Chojnowa, Bolesławca, Złotoryi i Legnicy. Nadrzędnym celem spotkania było stworzenie przedsiębiorcom szansy nawiązania nowych kontaktów biznesowych, a także przedstawienie zalet barteru jako możliwości rozwoju firmy, poprzez bezgotówkową (szerokość: 190 / wysokość: 126)

wymianę towarową.

Z zaproszenia skorzystało 35 osób, które w pierwszej części spotkania zapoznały się z możliwościami ubezpieczeń przy działalności gospodarczej, przepisami prawa pracy, usługami świadczonymi dla przedsiębiorców przez banki i urzędy pracy.

W drugiej części przedstawiciele poszczególnych firm prezentowali swoją działalność, składając jednocześnie barterowe oferty. Zainteresowani taką formą współpracy o szczegółach rozmawiali już w kuluarach. Z naszych informacji wynika, że nawiązano szereg biznesowych kontaktów. Zaproponowano także kontynuację projektu i organizację kolejnego spotkania. To chyba najlepsza rekomendacja dla działań Forum.

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama