Tablica multimedialna trafiła w ręce gimnazjalistów z Chojnowa - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyTablica multimedialna trafiła w ręce gimnazjalistów z ChojnowaKlasa 3c z Gimnazjum nr 2 w Chojnowie otrzymała jedną z 30 nowoczesnych tablic multimedialnych. Jest to nagroda za udział w ogólnopolskim konkursie w ramach programu edukacyjnego „Żyj smacznie i zdrowo" organizowanym przez markę WINIARY.

 

(szerokość: 750 / wysokość: 499)

 

Na oficjalne wręczenie tablicy multimedialnej, które odbyło się 14 maja w auli gimnazjum, zostali zaproszeni przedstawiciele lokalnej władzy, pracownicy kuratorium i media. Ważnym elementem tego wydarzenia była specjalna lekcja przeprowadzona dla zwycięskiej klasy, w ramach której dietetyk programu edukacyjnego „Żyj smacznie i zdrowo" przeprowadził nietypowy quiz żywieniowy. Uczniowie wzięli udział w grze opartej na zasadach znanego turnieju Milionerzy. Przy pomocy pilotów do testów Interwrite odpowiadali w grupach na pytania dotyczące zdrowego żywienia.

 

(szerokość: 750 / wysokość: 499)

 

Później gimnazjaliści mieli okazję spróbować swoich sił podczas warsztatów tanecznych prowadzonych przez gwiazdę You Can Dance, którą była Maria Foryś. 

 

(szerokość: 750 / wysokość: 499)

 

Zadaniem konkursu organizowanego w ramach programu edukacyjnego „Żyj smacznie i zdrowo" było zachęcenie młodzieży gimnazjalnej do stworzenia pracy plastycznej, filmu lub wydarzenia społecznego promujących główne idee programu.

Chojnowianie zgłosili do konkursu plakat – barwną, dynamiczną koncepcję zatytułowaną „Zakwitnij pełnią życia". Dzieło Oli Baran, Natalii Gawron, Ani Gerke, Dawida Szuleki, Natalii Jabłońskiej, Darii Jarosławskiej, Darii Kuty, Wiolki Szczerbik i Marty Mażuchowskiej działających pod opieką pań Aliny Bujak oraz Lucyny Spes wybrano spośród 1800 prac konkursowych, jakie napłynęły do organizatora z całej Polski.

 

(szerokość: 750 / wysokość: 558)

 

Dla chojnowskiego gimnazjum sukces jest tym większy, że nagrodę otrzymało już po raz trzeci. W poprzednich latach, w projektach marki Winiary, Gimnazjum nr 2 z Chojnowa odbierało główną nagrodę dwa razy.

Kolejne wyróżnienie, kolejna tablica – kolejne gratulacje.

 opr. eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama