20 lat Höcker - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzy20 lat HöckerOstatni raz o firmie pisaliśmy w 2008 roku, kiedy przedsiębiorstwo obchodziło swój jubileusz 15.lecia. W tym roku przedsiębiorstwo świętowało 20.lecie. Obchody miały dwie odsłony. Jeszcze w kwietniu zakład – teren, budynki, maszyny - poświęcił ks. Marek Osmulski.

(szerokość: 750 / wysokość: 499)

 

Kilka tygodni później, w domu Schrama odbyła się oficjalna część uroczystości. Wśród uczestników był założyciel firmy, będący już na emeryturze Burkhard Höcker wraz z małżonką, obecni właściciele firmy - Benjamin Höcker z żoną i Isabell Höcker z mężem, dyrektor generalny Lucas Knol z małżonką oraz wszyscy pracownicy z osobami towarzyszącymi.

 

(szerokość: 750 / wysokość: 500)

Ponadto zaproszeni byli właściciele i delegaci przedsiębiorstw oraz osoby, które bardzo blisko współpracują z firmą i byli pracownicy firmy. Uroczystość miała charakter rodzinny, nie obyło się bez podziękowań, gratulacji i życzeń pomyślnego rozwoju firmy, dalszej owocnej współpracy i oczywiście kolejnych jubileuszy.

 

(szerokość: 750 / wysokość: 500)

 

Uroczystość przebiegła w miłej atmosferze. Po części oficjalnej, naturalnie nastąpiła część biesiadna. Ostatni goście wyszli z uroczystości o 6 rano, co może świadczyć tylko o udanej imprezie.

 

(szerokość: 750 / wysokość: 500)

 

*******************

20 lat temu było skromnie - 10 pracowników, niewielki asortyment, niezbyt nowoczesny park maszynowy. Szybko jednak firma zaczęła się rozwijać, poszerzać ofertę, zatrudniać nowych pracowników, inwestować w nowoczesne urządzenia. Już po kilku latach firma z Chojnowa, która jest jedną z filii niemieckiego przedsiębiorstwa, stała się znaczącą nie tylko w kraju, ale i za granicą.

Höcker Spółka z o.o. wytwarza wysoko wartościowe produkty ze stali nierdzewnej wykorzystywane w przemyśle spożywczym. Oferta obejmuje ponad 1000 produktów. Sprzedają na całym świecie, obsługują największe firmy przemysłu mięsnego, przetwórstwa rybnego i mleczarskiego, przetwórstwa warzyw i owoców.

Stawiają na jakość. Wykwalifikowana, wciąż poszerzająca swoją wiedzę kadra, jest otwarta na kontrahentów z całego świata. Barierą nie jest nawet język – porozumieć się tu można bowiem w pięciu językach.

Jakość produktów podnosi w pełni zautomatyzowana i skomputeryzowana linia produkcyjna, nowoczesna technologia i przemyślane zarządzanie.

 

Gratulujemy jubileuszu i życzymy kolejnych okrągłych rocznic.

 

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
7yGTwiRFmP2014-02-11dRem5jd2D
k1lHRLan2014-02-11CjeltBkbM
I7Cp62CowZ2013-09-118DRCLYleP2B
i8GJrd2xx2013-09-10pQnlFuMjko

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama