Wspaniały koncert Moniki - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyWspaniały koncert Moniki(szerokość: 750 / wysokość: 498)

20 czerwca, w ramach Dni Chojnowa, w Domu Schrama odbył się niezwykły koncert skrzypcowy dziewiętnastoletniej chojnowianki Moniki Szemelak, stypendystki prestiżowego Uniwersytetu Muzycznego Oklahoma City w Stanach Zjednoczonych. W występie towarzyszyła jej koleżanka Dalia Tkaczyk, akompaniując na fortepianie. Monika mimo młodego jeszcze wieku ma już na swoim koncie wiele sukcesów na festiwalach i konkursach skrzypcowych, nawet na szczeblu międzynarodowym. Tym razem zaprezentowała swój niezwykły talent przed publicznością z rodzinnego miasta, wzbudzając ogromne emocje. Publiczność wydawała się zachwycona - wciągnięta w niesamowity klimat, rozkoszowała się każdym dźwiękiem i podziwiała nieprzeciętne umiejętności skrzypaczki. Po koncercie nikt nie wychodził z sali z poczuciem niedosytu, koncert zaspokoił największych koneserów muzyki klasycznej i z pewnością nikt nie mógł żałować tak spędzonego czasu.

Wydaje się, że przed Moniką wielka kariera , a my możemy być tylko dumni, że tak utalentowane osoby pochodzą z naszego niewielkiego Chojnowa.

 

 Patryk Saj
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
:)2013-07-15Wudoka

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama