Sukcesy Arsenału - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzySukcesy Arsenału(szerokość: 750 / wysokość: 562)

 

Z całym przekonaniem możemy powiedzieć, że swoistą tradycją chojnowskich modelarzy stało się przyzwyczajanie nas do osiąganych przez nich sukcesów - zarówno drużynowo jak i indywidualnie - na wszelkich konkursach modelarskich. Tegoroczny sezon rozpoczęli wyjazdem do Bogatyni na „Mistrzostwa Dolnego Śląska w Modelarstwie Redukcyjnym". Zdobyli kilkanaście medali indywidualnie, zaś w rywalizacji drużynowej zajęli pierwsze miejsce... Podium nie ominęło naszych modelarzy również na Ogólnopolskim Konkursie Modelarskim w Wołowie, gdzie zajęli trzecie miejsce, a indywidualnie kilkanaście miejsc na podium. Wołów był też miejscem wielu dodatkowych atrakcji.

 

(szerokość: 750 / wysokość: 562)

 

Organizatorzy, oprócz głównego, zorganizowali również konkurs modeli kolejowych, na którym zostały wystawione pięknie wykonane lokomotywy, pociągi pancerne i inne pojazdy szynowe, a także infrastruktura kolejowa – dworce i inne zabudowania.

 

(szerokość: 750 / wysokość: 562)

 

Na uwagę zasługuje udział w konkursach i wielkie zaangażowanie w zajęcia najmłodszych modelarzy.

(szerokość: 750 / wysokość: 562)

 

(szerokość: 750 / wysokość: 562)

 

Przykładem może być Mateusz Krauzowicz (siedmiolatek), początkujący adept sztuki modelarskiej, który to już drugi sezon wystawia sklejone przez siebie modele, zajmując miejsca w pierwszej trójce w swojej grupie wiekowej.

(szerokość: 750 / wysokość: 1000)

 

(szerokość: 750 / wysokość: 1000)

 

Kolejnym przykładem jest „świeżo upieczony" nabytek modelarni Marceli Kielar, który od niecałego roku rozwija swą modelarską pasję, a już zdobył pierwsze laury. Radość na twarzach tych dzieci stanowi największą satysfakcję z osiągniętych sukcesów dla instruktorów klubu oraz pewność, że ich trud włożony w pracę z młodzieżą przynosi upragnione efekty. Przypomnijmy, że są nimi: Antoni Skalski, Stanisław Suchecki i Grzegorz Kłos.M.Ł.A.
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama