Moje góry: o wędrówce i spełnieniu” - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyMoje góry: o wędrówce i spełnieniu”(szerokość: 640 / wysokość: 427)

Tytuł wystawy, której otwarcie miało miejsce 13 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej, mówi sam za siebie. Autor fotograficznych ujęć z górskich wypraw – Paweł Wróbel, zawarł w nim to, co chciał przekazać odbiorcom, a zdjęcia z jego licznych podróży po polskich górach uzupełniają tę wypowiedź.

Piesze wędrówki były jego pasją od dziecka. Jak tylko dostał pierwszy aparat fotograficzny, uwieczniał je na kliszach, potem już bez ograniczeń, aparatem cyfrowym zatrzymywał w kadrze najpiękniejsze miejsca Karkonoszy, Pienin, Bieszczad, Tatr i Beskidów.

(szerokość: 640 / wysokość: 427)

Te ujęcia obejrzeć można w Galerii Młodych MBP. To jednak tylko wycinek historii górskich wędrówek Pawła Wróbla. Więcej o jego przygodach – zabawnych, niebezpiecznych, ciekawych, wszyscy, którzy przybyli na otwarcie wystawy, mogli dowiedzieć się podczas pokazu slajdów.

(szerokość: 640 / wysokość: 427)

Kilkaset zdjęć, opatrzonych komentarzem autora, złożyło się na niezwykle interesującą opowieść wędrowcy, pieszego turysty, globtrotera, ale stali Czytelnicy zapewne kojarzą Pana Wróbla jako pasjonatę także wypraw rowerowych.

Miłym akcentem przygotowanym przez organizatorów wystawy, były koszulki promujące prace P. Wróbla.

(szerokość: 640 / wysokość: 427)

Wystawę można oglądać jeszcze przez kilka tygodni. Polecamy!

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
ljsIH7Ud2016-07-275uw2Xv4FDAn

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama