Mariachi w Domu Schrama - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyMariachi w Domu Schrama 

Efektowne sombrera, gorące rytmy latynoamerykańskie i Don Pedro z batutą – tak 26 stycznia w sali widowiskowej Domu Schrama Orkiestra Dęta Gminy Miłkowice pod batutą Piotra Koziara przywitała publiczność.

(szerokość: 640 / wysokość: 427)

 

Noworoczny Koncert, na który mieszkańców Ziemi Chojnowskiej zaprosił burmistrz Jan Serkies, ma szansę stać się tradycją w naszym mieście. Muzycy nie pozwolili się nudzić. Pobudzając kończyny dolne słuchaczy do nieustannego przytupywania, angażując ich dłonie do rytmicznego klaskania, wiedli ścieżką znanych i lubianych utworów.

 

(szerokość: 640 / wysokość: 427)

 

Po rytmach w stylu „de carnaval", były walce, czardasze, muzyka popowa i jezz. Utwory współczesne i standardy. Aranżacje na orkiestrę i wzbogacane wokalem – męskim i damskim. Słowem, ogromny wachlarz stylów i gatunków uzupełniany cennymi informacjami o genezie, autorze i wykonawcach poszczególnych prezentacji. Tą stroną koncertu zajęła się wraz z pracownikami pani Anna Graf - dyrektor GOKiS w Miłkowicach.

 

(szerokość: 640 / wysokość: 427)

 

Podczas gdy na oknach mroźna zima rysowała swoje fantazyjne wzory, wewnątrz Domu Schrama temperatura topiła wszystkie wrażliwe dusze. Było rozrywkowo, edukacyjnie i wesoło. Koncert z pewnością udany i zapewne jeszcze nie raz będziemy mieli okazję spotkać się z muzykami P. Koziara.

 

(szerokość: 640 / wysokość: 427)

 

(szerokość: 640 / wysokość: 427)

 

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama