Pity w Chojnowie - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyPity w ChojnowieWzorem poprzednich lat, dzięki porozumieniu władz miasta z naczelnikiem legnickiego Urzędu Skarbowego, w Chojnowie uruchomiony zostanie punkt przyjmowania zeznań podatkowych.

Już od 27 lutego 2014, roku w każdy czwartek od godz. 8.00 do 15.00, do dnia 24 kwietnia 2014 roku, w siedzibie Urzędu Miejskiego w Chojnowie (pokój nr 3-parter), pracownik Urzędu Skarbowego będzie przyjmować zeznania podatkowe za 2013 rok. Druki PIT można pobierać w pokoju nr 5, w godzinach pracy urzędu.

Każdy podatnik, który zdecyduje się na wysłanie swojego zeznania drogą elektroniczną może wysłać PIT przez Internet na specjalnie przygotowanym stanowisku komputerowym w siedzibie Urzędu Miejskiego w Chojnowie, gdzie będzie można wysłać swoje zeznanie oraz skorzystać z pomocy pracownika urzędu skarbowego.

Podobny punkt funkcjonuje już także w siedzibie Urzędu Skarbowego w Legnicy przy ul. N.M.Panny 3 w Sali Obsługi Klienta (parter).

Naczelnik Urzędu Skarbowego pragnie polecić Państwa uwadze możliwości sytemu e-deklaracje i liczy, iż wszyscy podatnicy przystąpią do realizacji całości obowiązków, właśnie w ten sposób, a fakt, że jeszcze tego nie uczynili, wynika tylko z braku informacji o takiej możliwości.

Korzyści wynikające ze złożenia deklaracji w formie elektronicznej:

·      łatwość wypełnienia

·      szybszy zwrot nadpłaty

·      gwarancja poprawności składanej deklaracji

·      bezpieczeństwo przesyłania danych.

Jeżeli jedyną przeszkodą jest brak wiedzy na temat tego systemu, to pracownicy Urzędu Skarbowego w Legnicy chętnie przybliżą Państwu program e-deklaracje w ramach bezpłatnego szkolenia zorganizowanego w siedzibie Urzędu Skarbowego w Legnicy przy ul. Najświętszej Marii Panny 3 w dniu 19.03.2014r o godz 10.00 w sali nr 100.

 Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama