Brydżowy turniej - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyBrydżowy turniej (szerokość: 640 / wysokość: 425)

7 lutego 2014 w Domu Schrama rozegrano doroczny turniej brydża sportowego par, który miłośnicy brydża dedykują swym niegdysiejszym partnerom od zielonego stolika. Tradycją jest już, że inauguracją turnieju jest wizyta na chojnowskiej nekropolii, gdzie poprzez zapalenie symbolicznych zniczy, uczestnicy oddają cześć swoim kolegom.

W Memoriałowym Turnieju Brydżowym Chojnów 2014 uczestniczyło 12 par – z Legnicy, Miłkowic, Piechowic i oczywiście Chojnowa. Graczy przywitał organizator turnieju Henryk Wiszniewski, a nad przebiegiem czuwał sędzia Marek Drecki. Rozgrywki trwały blisko pięć godzin. Około godziny 22 ogłoszono ostateczną punktację. Według niej najwyżej uplasowała się para z KS Konfeks I Legnica Piotr Krawczyk i Andrzej Janiak. Na drugiej pozycji znaleźli się reprezentanci KBS Miłkowice I Andrzej Berełkowski i Bronisław Grybel. Trzecie miejsce zajęli Bolesław Grybel i Roman Siwiec z KS Konfeks II Legnica.

Zwycięzcy otrzymali z rąk burmistrza Chojnowa puchary, a wszyscy zawodnicy gratulacje i podziękowania za udział w chojnowskim turnieju.

 

(szerokość: 640 / wysokość: 425)

 

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama