MOKSiR w remoncie - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyMOKSiR w remonciePo wyburzeniu przybudówek pełniących dotychczas m.in. funkcję kawiarni, pomieszczeń techniczno-administracyjnych i kotłowni, firma prowadząca remont Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji przystąpiła do kolejnych prac.

 

W miejscu niedawnego gruzowiska są już ławy fundamentowe pod nową część obiektu. Wykonawca jest w trakcie murowania ścian piwnic i przygotowuje segment do ułożenia stropów teriva nad piwnicą.

 

(szerokość: 640 / wysokość: 426)

 

W starej części domu kultury zdemontowano drewnianą konstrukcję widowni, boazerię ze ścian i podwieszany sufit. Trwają prace przygotowujące to miejsce do ułożenia żelbetowej płyty pod nową widownię na podbudowie żwirowej nadającej profil widowni.

W dawnym holu, przebudowywanym na pracownię muzyczną i teatralną, obniżono posadzkę, wykuto też otwory na dodatkowe okna.

 

(szerokość: 640 / wysokość: 426)

 

Na zewnątrz budynku na przedniej jego części wykonano nowe pokrycie dachowe i połaci od strony Małachowskiego wraz z orynnowaniem.

 

W czasie prac przeprowadzono konsultacje dendrologiczne dotyczące 4 drzew na terenie MOKSiR. Opinia fachowca jednoznacznie zalecała wycięcie drzew z powodu realnego zagrożenia. Inwestor, po uzyskaniu zgody i znalezieniu wykonawcy, usunął niebezpieczne drzewa.

 

Wszystkie prace idą zgodnie z harmonogramem. Pogoda sprzyja budowlańcom, spodziewać się zatem można, że nowoczesny dom kultury przekazany zostanie do użytku planowo czyli pod koniec tego roku.

 

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama