Na Dzień Kobiet - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyNa Dzień KobietPrzemiłą niespodziankę sprawił MOKSiR chojnowskiej płci pięknej. (szerokość: 640 / wysokość: 962)Z okazji Dnia Kobiet - 7 marca zaprosił wszystkie Panie do Domu Schrama na swoisty kulturalny wieczorek.
Dwoma pysznymi składnikami tej rozrywki były: niezwykły duet Agnieszka Justyna Szumiło - śpiew i pianista Paweł Wrzecionowski oraz grupa teatralna działająca przy MOKSiR od października 2013 r.
(szerokość: 640 / wysokość: 425)Sala recitalowa, która wypełniona była praktycznie samymi Paniami, wysłuchała najpierw recitalu duetu Agnieszki i Pawła. Liryczny repertuar tego występu dotyczący głównie miłości sprawił, że artyści aż trzykrotnie bisowali. Była i wisienka na torcie, czyli owacje na stojąco. A to dla każdego artysty jest najwyższym uznaniem. Duet w ubiegłym roku nagrał materiał na płytę. Krążek p.t. ''Z kobietą w tle'' czeka na wydanie.

Następnie przyszła kolei na grupę teatralną, którą prowadzi Elwira Kądziołka. Tą część imprezy wyreżyserowano bardzo efektownie.

Na początek wśród kobiecej publiczności rozdawano losy ze złotymi myślami. Odczytywane na głos wzbudzały salwy śmiechu. Aktorzy przygotowali też wiersze o kobietach.

(szerokość: 640 / wysokość: 425)

(szerokość: 640 / wysokość: 425)

(szerokość: 640 / wysokość: 425)

(szerokość: 640 / wysokość: 425)

Wszystkie wzbudzały do refleksji. Na finał przyszła pora na sztukę teatralną w wykonaniu naszej grupy pt. ''Dzień Kobiety''. Złożył się na nią jeden epizod z pięcioma aktami. Scenariusz i reżyseria - Elwira Kądziołka.

(szerokość: 640 / wysokość: 425)

 

Występujący w tej sztuce są chojnowianami. Znamy ich niemal wszystkich, spotykamy codziennie. Można odnieść wrażenie, że reżyserka podpatrując obyczaje chojnowian, wpisała charaktery do ''Dnia Kobiety''. Te pięcioaktówki: ''Śniadanie'', „Praca'',' 'Dyskont'', ''Obiad'', ''Kolacja'' w pełni oddają obraz, jaki panuje w domu i w pracy. Każdy z występujących zasługuje na słowa uznania.

Na pewno ten piątkowy Dzień Kobiet chojnowskie Panie, będą długo wspominać.

 (szerokość: 640 / wysokość: 425)

 Piotr Misikiewicz
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
yafCaVTnp2016-07-27nvjiuGHH

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama