Wybrzmiały Rozśpiewane Nutki - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyWybrzmiały Rozśpiewane NutkiRekordowa liczba 45 młodych wokalistów zgłosiła chęć udziału w XII Ogólnopolskim Konkursie Piosenki ROZŚPIEWANE NUTKI, który 5 kwietnia 2014 roku odbył się w sali widowiskowej Domu Schrama.

(szerokość: 190 / wysokość: 126)

 

Co prawda do Chojnowa dotarło ostatecznie o kilka osób mniej, ale i tak jury – Wojciech Kyc (przewodniczący), Elwira Kądziołka i Piotr Koziar – miało uszy pełne roboty...:).

 

W najliczniejszej, blisko 30. osobowej grupie wykonawców ze szkół podstawowych, postanowiono nagrodzić aż 9 solistów! Dwa I miejsca ex aequo wyśpiewały: Zuzanna Jurkiewicz z Żagania i Aleksandra Kinal z Ruszowa. Również II miejsca były dwa: Weronika Wąsowska ze Świdnicy i Ewa Kobielska z Jeleniej Góry. Miejscem III nagrodzono Dominikę Pawłowską z Chojnowa, a wyróżnienia powędrowały do: jedynego mężczyzny w tym gronie, Mateusza Błaszczyka z Rokitnicy, Soni Nieruchalskiej z Legnicy, Katarzyny Kasprzak z Jeleniej Góry i Leny Szydłowskiej ze Świdnicy. Wśród uczniów klas gimnazjalnych I miejsce jurorzy przyznali Natalii Sikorzyńskiej z Ruszowa, II miejsce Kindze Wróbel ze Złotoryi, III miejsce Annie Chowaniec z Legnicy. Wyróżnienie powędrowało do legniczanki Julii Żądło. Najlepszą w kat. ponadgimnazjalnej była chojnowianka Małgorzata Szklarz. Na II miejscu znalazła się Eni Halilović z Rudnej, na III miejscu Danuta Leonhardt, zgłoszona przez II LO w Legnicy, ale przecież chojnowianka! Wyróżnienie w tej kategorii trafiło w ręce Barbary Zawady z Legnicy.

 

(szerokość: 190 / wysokość: 285)(szerokość: 190 / wysokość: 285)(szerokość: 190 / wysokość: 285)

 

Od ośmiu lat uczestnicy „Rozśpiewanych Nutek" mogą także liczyć na nagrodę specjalną chojnowskiej radnej Krystyny Czapskiej. Pani Krystyna wyróżniając „swoje typy", honoruje je nagrodami pieniężnymi i publikacjami o naszym mieście. W tym roku nagrody od radnej odebrały dwie chojnowienaki – Małgorzata Szklarz i Dominika Pawłowska oraz Anna Chowaniec z Legnicy.

 

(szerokość: 190 / wysokość: 285)(szerokość: 190 / wysokość: 126)(szerokość: 190 / wysokość: 285)

 

Organizator – Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji - dziękuje wszystkim uczestnikom i ich opiekunom, gratuluje zwycięzcom i zapraszamy za rok, na trzynastą edycję NUTEK... Pecha nie przewidujemy...:)Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama