"Ten pierwszy raz w rytmie techno" - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzy"Ten pierwszy raz w rytmie techno"      W ostatnim, ubiegłorocznym numerze "G.Ch" mogli państwo zapoznać się z artykułem pt. "Roztańczone Różyczki". Mowa w nim była o nowej, dziecięcej grupie tanecznej, którą powołały do życia dwie chojnowskie nastolatki: Kasia Herman i Asia Pudło.
      Zajęcia trwały systematycznie od początku bieżącego roku. Do dziś "w rytmie techno". Roztańczone nastolatki, rozrosły się już do 35.osobowej grupy.
Weryfikacja prozy życia musiała jednak kiedyś nadejść. Brak, w pewnym momencie zapału i szczypty ambicji sprawiły, że dość niespodziewanie ten "roztańczony projekt" stanął pod znakiem zapytania. W pewnym momencie założycielka grupy Kasia Herman stanęła przed perspektywą samodzielnego i, powiedziałbym nawet, samotnego prowadzenia grupy. Z zespołu odeszła Asia. Cóż, nawet zawodowe instruktorki z MDK, doskonale wiedzą, że prowadzenie tak liczebnego zespołu tanecznego w pojedynkę jest niemożliwe. Od czego jednak ma się znajomych i przyjaciół. Od pewnego czasu, drugą osobą współprowadzącą "Różyczki" jest przyjaciółka Kasi - Dorota Gajówka.
      Wraz z jej pojawieniem zmieniła się też i nazwa zespołu - brzmi ona teraz TEQUILA. Bynajmniej, inspiracja nazwy nie pochodzi od szlachetnego trunku, tylko od pewnego telewizyjnego serialu sensacyjnego.
      TEQUILE będą miały swój sceniczny "ten pierwszy raz", podczas przeglądu zespołów tanecznych "STONOGA", który odbędzie się 5 kwietnia w MDK w Chojnowie.
      Ciekawe czy ich układ taneczny i poziom artystyczny zrobi wrażenie na jurorach tego konkursu i, co ważniejsze, na publiczności?


Piotr Misikiewicz
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
VwtgQjJLUDFeRGihoQ2013-01-12wHyvKzCBB
To naprawdę świetna grupa!2003-04-12radek
Czy kumoterstwo?2003-04-06seba

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama