„Amicus Librorum” dla Państwa Gizeli i Andrzeja Bobików - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzy„Amicus Librorum” dla Państwa Gizeli i Andrzeja Bobików
Bardzo miło nam poinformować, że 28 października br. Państwo Gizela i Andrzej Bobikowie  otrzymali honorowy tytuł „Amicus Librorum - Przyjaciel Biblioteki". Do tego zaszczytnego wyróżnienia zostali zgłoszeni przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chojnowie.

Tytuł „Amicus Librorum" przyznawany jest przez Kapitułę Legnickiej Biblioteki Publicznej osobom, instytucjom i organizacjom szczególnie zasłużonym dla bibliotek publicznych Legnicy i powiatu legnickiego. Państwo Gizela i Andrzej Bobikowie zostali docenieni za wieloletnią, edytorską współpracę z Miejską Biblioteką Publiczną w Chojnowie w zakresie przygotowywania materiałów informacyjnych,  za fachową pomoc i wspieranie działań biblioteki mających na celu upowszechnianie kultury czytelniczej oraz kreowanie jej pozytywnego wizerunku w środowisku lokalnym.

Uroczyste wręczenie tytułu „Amicus Librorum" odbyło się podczas spotkania autorskiego z wybitnym aktorem Janem Nowickim w Letia Business Center w Legnicy.


(szerokość: 640 / wysokość: 427)


Barbara Landzberg

Dyrektor MBP w Chojnowie

 

 Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama