Najpopularniejszy Sportowiec Chojnowa - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyNajpopularniejszy Sportowiec Chojnowa
Wolą internautów i czytelników Gazety Legnickiej Kacper Jędraszczyk został tegorocznym laureatem plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca, ogłaszanego przez portal lca.pl i Gazetę Legnicką. Poza sportowcami i trenerami z Legnicy uhonorowano również (szerokość: 190 / wysokość: 350)zwycięzców rywalizacji w ośmiu gminach powiatu legnickiego. Wśród nich znalazł się zawodnik KS Chojnowianka, uczeń Gimnazjum nr 1 w Chojnowie Kacper Jędraszczyk. Informowaliśmy o tym w poprzednim wydaniu. Dziś krótka rozmowa z laureatem.

 

Gazeta Chojnowska - Od kiedy trenujesz, na jakiej pozycji, jak trafiłeś do klubu?

Kacper Jędraszczyk - Mam wrażenie, że moja przygoda z piłką nożną zaczęła się od najmłodszych lat. W Klubie Chojnowianki trenuję od IV klasy szkoły podstawowej. Moim pierwszym trenerem był pan Piotr Seheniewicz. Na początku grałem na pozycji lewego obrońcy, obecnie gram w ataku. Do klubu trafiłem dzięki nauczycielowi wychowania fizycznego Panu. Mariuszowi Nawrockiemu, który zauważył moje umiejętności i dzięki kolegom, którzy zaprosili mnie na pierwszy trening.G.Ch. - Jak dowiedziałeś się, że jesteś jednym z kandydatów do tytułu?

K.J. - Po jednym z treningów obecny trener Dariusz Janiak poinformował, że nominował mnie do tytułu Najpopularniejszego Sportowca Miasta Chojnowa. Byłem bardzo mile zaskoczony, że moja gra w piłkę nożną została przez kogoś zauważona. Nie liczyłem na wy-graną choć w skrytości marzyłem, żeby mi się powiodło. I udało się. Byłem zaskoczony, ale bardzo się cieszyłem, że jestem dobry w tym co robię.

G. Ch. - Jak myślisz, dlaczego to właśnie Ty zostałeś najpopularniejszym sportowcem Miasta Chojnowa?

K.J. - Na nasze mecze przychodzi coraz więcej fanów piłki nożnej i widzą naszą grę. Zawsze wracając z meczów wyjazdowych miałem na swoim koncie kilka bramek. Myślę, że to wszystko, co osiągnąłem jest zasługą obecnego trenera Janiaka i moich kolegów z drużyny. W tym roku ja wygrałem plebiscyt i bardzo się z tego cieszę, ale wśród nas jest wielu, którzy w równej mierze zasługują na pochwałę.


(szerokość: 640 / wysokość: 442)


G.Ch. - Czy wiążesz swoją przyszłość ze sportem?

K.J. - Moim skrytym i cichym marzeniem jest grać w dobrym klubie. (szerokość: 190 / wysokość: 285)Po gimnazjum do którego obecnie uczęszczam chciałbym kontynuować dalszą naukę w szkole sportowej. Czas pokaże jak to będzie. Myślę że będę kiedyś dobrym zawodnikiem, o którym może jeszcze kiedyś mieszkańcy Chojnowa usłyszą.

G.Ch. - Czy piłka nożna to Twoje jedyne hobby?

K.J. - Oprócz piłki nożnej interesuję się innymi dyscyplinami, takimi jak siatkówka czy piłka ręczna. Jest jeszcze komputer, przed nim spędzam najwięcej czasu, ale głównym zainteresowaniem jest jednak piłka nożna.

G.Ch. - Serdecznie gratulujemy tytułu i życzymy kolejnych sukcesów - indywidualnych i drużynowych.

K.J. - Dziękuję bardzo. A korzystając z okazji pragnę też podziękować  za pomoc w moim zwycięstwie wszystkim, którzy na mnie głosowali

i pomogli mi w tak ważnej dla mnie wygranej.eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
mkfW5Ncx2015-11-21mLXjSysVNvw

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama