Z okazji Dnia Kobiet - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyZ okazji Dnia Kobiet(szerokość: 359 / wysokość: 507)


Jest już miłą tradycją, że z okazji Dnia Kobiet MOKSiR organizuje niezwykłą imprezę (nie) tylko dla pań.

W piątek 7 marca, w przeddzień kobiecego święta, sala balowa Domu Schrama wypełniła się głównie płcią piękną, w liczbie, której organizator z pewnością nie przewidział. Blisko 170 osób spędziło tego dnia sympatycznie czas w gronie przyjaciółek, członków rodziny bądź znajomych. Inicjatorzy wydarzenia zaproponowali dwa artystyczne bloki.

W pierwszej odsłonie wystąpiła chojnowska grupa teatralna "Antykwariat" działająca przy domu kultury. Publiczność bawiła się przy kabaretowych skeczach dotyczących relacji damsko-męskich, żeńskich nastrojów i rodzinnego życia w nieco krzywym zwierciadle. Brawura w grze aktorów - amatorów, często ostry jak pieprz sznyt i cięty dowcip złożyły się na zabawny spektakl.


(szerokość: 190 / wysokość: 126)(szerokość: 190 / wysokość: 126)(szerokość: 190 / wysokość: 126)


W drugiej części zaprezentował się legniczanin Paweł Orłowski. W repertuarze utalentowanego solisty dominowały piosenki Michała Bajora. Było więc sentymentalnie i (szerokość: 190 / wysokość: 126)nastrojowo. Barwa głosu młodego wokalisty idealnie pasowała do tych nostalgicznych, niezapomnianych utworów. Publiczność nagrodziła występ rzęsistymi brawami i owacją na stojąco, domagając się jednocześnie bisu.

Komentarze po imprezie sprowadzały się do jednego stwierdzenia - "chcemy więcej i częściej". To najlepszy komplement dla organizatorów i wykonawców.pm; fot. Mark.A


(szerokość: 640 / wysokość: 426)

(szerokość: 640 / wysokość: 426)
pm
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama