Wyróżnienie od ministra dla Feerum - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyWyróżnienie od ministra dla Feerum
Wicepremier i Minister Gospodarki Janusz Piechociński przyznał Januszowi Danielowi, Prezesowi Zarządu Feerum S.A., Odznakę Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej. Odznakę, wraz z dyplomem, wręczyła Wiceminister Gospodarki Ilona Antoniszyn-Klik przy okazji wizyty w siedzibie Spółki 4 września br.

W trakcie uroczystości Pani Wiceminister podkreśliła wysoką dynamikę rozwoju Feerum S.A. oraz innowacyjność Spółki zarówno w zakresie stosowanych i wdrażanych technologii, jak i w sferze nowych produktów, skutecznie konkurujących w kraju i dobrze radzących sobie również na innych rynkach europejskich.


(szerokość: 640 / wysokość: 427)


W 2014 roku Spółka zakończyła realizację planu inwestycyjnego na lata 2013-2014

o łącznej wartości 34,4 mln zł, związanego z podwojeniem mocy produkcyjnych, rozwojem sieci sprzedaży w kraju i za granicą oraz wprowadzeniem do oferty innowacyjnych produktów, zapewniających technologiczną przewagę rynkową i przyczyniających się do obniżenia kosztów produkcji. W 2015 roku Spółka planuje realizację kolejnych inwestycji opiewających na 27,1 mln zł i wspieranych środkami unijnymi. Wartość tych funduszy, przyznanych na lata 2015-2016, sięga 7,5 mln zł.

- Przyznanie tego prestiżowego wyróżnienia, to ogromna satysfakcja nie tylko dla mnie osobiście, ale przede wszystkim dla Spółki. Nasza strategia podporządkowana jest temu, by wyprzedzać rosnące oczekiwania rynku i oferować nowoczesne, innowacyjne produkty atrakcyjne dla odbiorców na rynkach europejskich. Honorowa odznaka, którą odebrałem w imieniu wszystkich pracowników Feerum, będzie dla nas dodatkową motywacją, by jeszcze efektywniej podążać tą drogą - powiedział Daniel Janusz, Prezes Zarządu Feerum S.A.Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama