Chojnowianki w świecie seriali - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyChojnowianki w świecie seriali
Niedawno pisaliśmy o telewizyjnej przygodzie Patrycji Rombalskiej, która wpadła w oko(szerokość: 190 / wysokość: 285) filmowcom z ATM - firmy odpowiedzialnej za produkcję m.in. seriali takich jak: "Policjanci i Policjantki", "Dzień, który zmienił moje życie". W obu tych serialach ATM Patrycja już zagrała. Zapowiadane też były następne role. W środę 14 października stacja TV4 wyemitowała kolejny odcinek "Detektywów w akcji". Patrycja zagrała w nim właścicielkę lokalu. Nie dość, że zostaje wplątana w brudną rywalizację pomiędzy wrocławskimi lokalami, to na dodatek ktoś chce zamienić jej życie w koszmar. Dobrze się to oglądało, a przed Patrycją, jak się dowiedzieliśmy, następne castingi i serialowe role.

 

Kolejną, chojnowianką, która spełnia swoje aktorskie marzenia jest Anna Derbich. Nie tak dawno została obsadzona w jednej z głównych ról paradokumentalnego serialu "Trudne sprawy".

- TAKO MEDIA, producent takich seriali jak "Pamiętniki z wakacji" czy "Stop drogówka" zorganizował casting w Legnicy - opowiada Gazecie pani Anna - Bez wahania zdecydowałam się pojechać i spróbować swoich aktorskich sił. Już po tygodniu otrzymałam telefon z propozycją zagrania danej mi roli. Chociaż to było moje pierwsze spotkanie z kamerą,  na długo pozostanie w mojej pamięci.


(szerokość: 640 / wysokość: 360)


Praca na planie dała jej poczucie pewnego spełnienia i dowiodła, że granie to jest właśnie to, co chciałaby robić na co dzień.

- Dało mi to dużo radości, wiary w siebie. Dodało przysłowiowych "skrzydeł" oraz sprawiło, że chcę teraz więcej. Otworzyłam swój umysł na świat, który jeszcze nie dawno wydawał się tak odległy…


(szerokość: 640 / wysokość: 360)


Z roli pani Anny równie jak ona zadowoleni byli najbliżsi. Po pierwszym castingu mocno trzymali kciuki, wierząc, że prędzej czy później będą mogli oglądać ją na ekranie. I tak się stało - 5 października wspólnie śledzili losy jej bohaterki.

Pasją pani Anny jest także śpiew, który pozwala wyzwolić emocję i zapomnieć na chwilę o codziennych problemach. Udział w "Trudnych sprawach" dowiódł, że nie ma rzeczy niemożliwych i że marzenia się spełniają. Pani Ania zapowiada więc, że być może w przyszłości spróbuje swoich sił w programach muzycznych.

 

Obu naszym mieszkankom życzymy po-wodzenia, rozwoju i kolejnych wymarzonych kontraktów.
pm; eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama