Wakacje w mieście - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyWakacje w mieście… z MBP

Zapraszamy dzieci w wieku 7 - 12 lat na zajęcia wakacyjne "Co warto wiedzieć

o krajach, czyli od wieży Eiffla do krakowskiego obwarzanka", które odbędą się w dniach 11 - 15 lipca oraz 1 - 5 sierpnia.

W lipcu uczestnicy poznają Wieżę Eiffla i modę francuską (11 lipca), spotkają się z przewodnikiem, który opowie o Czechach (12 lipca), z hasłem "Makarony, Ferrari i Alfa Romeo" przeniosą się do Włoch (13 lipca), taniec zorba i narodziny teatru będą tematem greckim (14 lipca), a orgiami i kaligrafia wniesie klimat Japonii (14 lipca).

1 sierpnia Biblioteka zaprasza do Egiptu - mowa będzie o mumiach i piramidach, 2 sierpnia Chiny - herbata i Chiński No-wy Rok, 3 sierpnia zwierzęta Afryki i bębny Kenii, 4 sierpnia Polska - warszawska syrenka i krakowski obwarzanek. Tego dnia Teatr Duet z Krakowa da przed-stawienie pt. Baltazar Bombka". Wakacyjne zajęcia zakończy spotkanie "Sieciaki na wakacjach" czyli bezpieczny Internet.

Serdecznie zapraszamy. Zajęcia będą się odbywać od godz. od 11.00 do godz. 13.00.


                                (szerokość: 375 / wysokość: 516)                                

… z MOKSiR

Od 4 do 8 lipca, w godzinach od 10.00 do 12.00 Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Re-

kreacji zaprasza dzieci w wieku 7- 12 lat na wakacyjne spotkania. W programie zajęcia sportowe, taneczne oraz plastyczne. Zapisy w poniedziałek 4 lipca przed zajęciami tylko z osobą dorosłą. Na zajęciach obowiązuje obuwie zmienne sportowe! Ilość miejsc ograniczona!

 

Basen

- promocyjne ceny biletów

Od 27 czerwca basen jest czynny codziennie od godziny 10.00 do 22.00. Na czas wakacji wprowadzono zniżkę biletów wstępu. Od poniedziałku do piątku, od godziny 10.00 do 15.00 obowiązują promocyjne ceny biletów. Bilet normalny - 6zł/h; bilet ulgowy - 3zł/h; bilet rodzinny - 3zł/h. Serdecznie zapraszamy.Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama