Muzyczne kariery chojnowian - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyMuzyczne kariery chojnowianOd pewnego czasu kilku młodych chojnowian robi karierę o zasięgu ogólnopolskim.

 

Aneta Adamek od ponad roku jest nową wokalistką wrocławskiej punk-rockowej grupy "Blade Loki". Zespół ten ma na koncie 6 wydanych płyt. Obecnie z powodzeniem koncertują na terenie całego kraju. Jak publiczność reaguje na zastępczynię poprzedniej wieloletniej wo-kalistki Agaty Polic, można było się przekonać podczas ostatnich Dni Lubina - 24 czerwca "BL" były gwiazdą wieczoru. Aneta to prawdziwy wulkan na scenie, potrafi nawiązać kontakt z publicznością. Tego wieczoru niespodzianką było, że w utworze "Wszyscy diabli" wokalnie wspomógł zespół chojnowski muzyk Miś Jubelek.

Chyba warto zaprosić do Chojnowa "BL" i zobaczyć ich na czadowym koncercie.                           (szerokość: 565 / wysokość: 376)

 

Gabriela Zenka - taniec jest jej pasją, w parze idzie uroda, nic więc dziwnego, że złotoryjski wykonawca nurtu disco - polo, zaprosił Gabrysię do składu zespołu w charakterze tancerki. "Marioo" (bo o nim mowa), to wschodząca gwiazda muzyki tanecznej. Jego nagrania oku-pują listy przebojów disco-polo. A teledyski w Internecie mają tysiące odsłon. W ten oto sposób nasza urocza chojnowianka spełnia się zawodowo oraz zwiedza nasz kraj i zagranicę. 17 lipca na chojnowskim rynku będze można zobaczyć "Marioo" na koncercie. Fani Gabrieli Zenki będą więc usatysfakcjonowani.

Marcin Konieczny - utalentowany perkusista (ex "Prolog") od jakiegoś już czasu bębni w zespole "Mick&Epicentrum". Formacja ta w ostatniej edycji  "Must be the music" dotarła do ćwierćfinału. W chwili obecnej zespół po zmianach personalnych szlifuje pełnowymiarowy koncertowy materiał.

Wszystkim bohaterom tej prezentacji życzymy artystycznego rozwoju i dalszych sukcesów.

                                                (szerokość: 565 / wysokość: 847)
pm
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
oeJbS15Id8l2016-07-27SImtan0Hmi

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama