Zakończenie sezonu 2016 - P.H.U. Jan Wengrzyn Drift Open - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyZakończenie sezonu 2016 - P.H.U. Jan Wengrzyn Drift OpenNiestety, wszystko co dobre szybko się kończy - tak samo cały sezon serii Drift Open dobiegł końca. Podczas V rundy na lotnisku Krzywa emocje sięgały zenitu. Typowane miejsca na podium przed zawodami ostatecznie uległy zmianom. A takie zmiany zaszły podczas wrześniowego weekendu (3-4.09.2016r.) i na długo zostaną zapamiętane. Mistrzem sezonu 2016 został Marcin Carzasty, za nim na podium stanął Kamil Sikora oraz Paweł Kalotka. Jednocześnie ci sami zawodnicy w takiej samej kolejności zdobyli miejsca w V rundzie i podwójnie odbierali tego samego dnia nagrody. Dodatkowo Kamil Sikora wraz z Jakubem Król zdobył puchar za najlepszy przejazd w parach.


(szerokość: 750 / wysokość: 499)


Na typowo męskich zawodach pojawiły się także trzy piękne kobiety - Karolina Pilarczyk, Blanka Turska oraz Aga Percz, które w jak najlepszy sposób pokazały się przed publicznością przybyłą na płytę lotniska.

Niespodzianką na zakończenie sezonu było wręczenie pucharu dla najmłodszego zawodnika, który startował w Drift Open - Jasia Borawskiego, który w tym roku skończył 12 lat.


(szerokość: 750 / wysokość: 499)


Puchar także odebrał Piotr Grąbkowski - komentator, który przez 8 lat był z Drift Open i zakończył swoją karierę.

Emocjonujące przejazdy w parach, kłęby dymu, dogrywki między zawodnikami, piękna pogoda i wspaniała atmosfera sprawiły, że zakończenie sezonu było takie, jak oczekiwali organizatorzy, zawodnicy oraz kibice. Z niecierpliwością przyjdzie nam czekać na nowy sezon i niespodzianki, które przygotowują już organizatorzy.


(szerokość: 750 / wysokość: 499)

fot. Kamila Gąsiorkg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama