Koncert dla Laury - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyKoncert dla LaurySześcioletnia Laura, w czerwcu tego roku uległa poważnemu wypadkowi. Czaszka dziewczynki została uszkodzona, a część funkcji neurologicznych zaburzona. Pomóc może implant za 50 tysięcy złotych i rehabilitacja. Koszty leczenia dla rodziny młodziutkiej mieszkanki pobliskiego Lubiatowa są ogromne.


(szerokość: 375 / wysokość: 249)(szerokość: 375 / wysokość: 249)


Myśl, że pieniądze decydują o zdrowiu czy życiu człowieka zawsze wzbudzają emocje. Ujęta dramatyczną sytuacją dziewczynki chojnowianka Karolina Serkies zdecydowała pomóc organizując na rzecz Laury Kopacz koncert charytatywny. Na jej apel do tej inicjatywy chętnie włączyli się nasi lokalni wokaliści - Jakub Koziar, Małgorzata Szklarz, Karolina Końka i legnicka formacja taneczna SOS. Koncertową "wisienką" był występ zespołu Photony, któremu, w zastępstwie stałej wokalistki, głosu żeńskiego użyczyła znana w lokalnym środowisku z nietuzinkowego głosu, organizatorka całego wydarzenia Karolina Serkies.


(szerokość: 375 / wysokość: 249)(szerokość: 375 / wysokość: 249)


Scena MOKSiR 28 października rozbrzmiewała różnymi gatunkami muzycznymi dla Laury. Dla Laury i publiczności, która mimo iż nieliczna, to hojna. Dzięki zrozumieniu trudnej sytuacji i wrażliwości darczyńców, udało się zebrać ponad 1500 zł. Część tej kwoty zasiliła licytacja płyt Photonów, które sprzedały się za 120 i 305 zł!!! Pieniądze już trafiły do benificjentki i pomogą sfinansować operację, która czeka małą Laurę w styczniu.


(szerokość: 640 / wysokość: 426)

 
eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama