Dziadkom-Wnuki - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyDziadkom-Wnuki(szerokość: 640 / wysokość: 426)

"Dzi-Wnu" czyli Dziadkom-Wnuki, to barwny spektakl, który już od 11 lat ma swoje miejsce na scenie naszego domu kultury. Z okazji Dnia Babci i Dziadka w świetle jupiterów stają wdzięczne wnuczęta, które tańcem, piosenką, wierszem i prozą dziękują najukochańszym babciom i dziadkom za troskę, poświęcany czas, wspólną zabawę i cenne, życiowe rady.

Moksirowska sala widowiskowa tego dnia pulsuje feerią barw, dźwięków, blasków i emocji. W tym roku na sceniczne show złożyły się występy zespołu Karambol, Mały Karambol i Karambol II, wystąpili też soliści z Pracowni Wokalnej A.J. Szumiło - Amelia i Karolina Brylak i Marcin Szumilas oraz klasa Ib ze Szkoły Podstawowej nr 4 w programie "Kapelusze mają dusze".

Naprzeciw wykonawców, na miejscach dla publiczności zasiedli wzruszeni dziadkowie, przejęte babcie i dumni rodzice. Poruszeni widzowie gromkimi brawami oklaskiwali młodych artystów.

Tradycją "Dzi-Wnu" jest wyszukiwanie wśród zasiadających na widowni, babć i dziadków z najkrótszym i najdłuższym stażem, bać i dziadków z największą liczbą wnucząt, prawnucząt, a nawet praprawnucząt.

 W tym roku swoją obecnością uroczystość zaszczyciła babcia, która od 46 lat piastuje tę zaszczytną funkcję i jest babcią dla 16. wnucząt.


(szerokość: 190 / wysokość: 126)(szerokość: 190 / wysokość: 126)(szerokość: 190 / wysokość: 126)


(szerokość: 375 / wysokość: 249)(szerokość: 375 / wysokość: 249)


(szerokość: 375 / wysokość: 249)(szerokość: 375 / wysokość: 249)eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama