Retrofutboliści na murawie i parkiecie - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyRetrofutboliści na murawie i parkiecieSpotkanie retrofootbolistów w Chojnowie staje się tradycją. To już trzecia edycja piłkarskich rozgrywek i okolicznościowej biesiady.

(szerokość: 640 / wysokość: 426)

20 maja na murawie Orlika przy ul. Kilińskiego naprzeciw siebie stanęły cztery drużyny. Zawodnicy Miedzi Legnica, AKS Strzegom, BKS Bolesławiec, KS Chojnowianka w 10. minutowych tercjach walczyli o miejsca na podium. Walczyli, to jednak za mocne słowo. Panowie - wieloletni koledzy z boiska, dając z siebie wszystko doskonale się bawili. Gole, upadki, zadyszki, ból mięśni - to wszystko przypominało o wspaniałych, dawnych czasach, kiedy futbolówka wypełniała każdą ich wolną chwilę.

(szerokość: 640 / wysokość: 426)

Zawodnicy rozegrali 6 meczy. W ich efekcie na szczycie klasyfikacji stanęła ekipa Bolesławca, drugie miejsce zajęli zawodnicy z Legnicy. Tuż za nimi uplasowali się chojnowianie, a tabelę zamknęła drużyna ze Strzegomia.

(szerokość: 640 / wysokość: 426)

Puchary, medale i gratulacje piłkarze przyjmowali podczas zaplanowanej na ten dzień Biesiady Rertofootbolistów. W Domu Schrama spotkali się zawodnicy, organizatorzy, kibice i zaproszeni goście. Gali przewodził "Wielki Prezes w sprawach futbolu nieomylny" - surowy, konsekwentny, charyzmatyczny, wymagający posłuszeństwa i dyscypliny. Tak naprawdę jednak Biesiada była dowcipną, rozrywkową imprezą pełną gagów, konkursów, skeczy, z tańcami i śpiewem, ale nade wszystko imprezą grupy serdecznych przyjaciół.

(szerokość: 640 / wysokość: 426)

Nie mamy wątpliwości, że za rok znów spotkamy się z retrofootbolistami.

(szerokość: 640 / wysokość: 426)

(szerokość: 640 / wysokość: 426)EG
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama