Sposób na nudę - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzySposób na nudę
      ... Jest to, niewątpliwie, sposób. 15 sierpnia o godzinie 18.00 Miejski Dom Kultury w Chojnowie zorganizował na terenie stadionu Klubu Sportowego CHOJNOWIANKA festyn, powiązany z meczem pomiędzy drużynami klasy A - ISKRĄ Kochlice i miejscową CHOJNOWIANKĄ. Mieszkańcy Chojnowa mieli okazję podziwiać lokalnych zawodników, którzy -i tym razem - dali popis godny (no chyba nieco przesadzę) niejednej pierwszoligowej drużyny, odnosząc zwycięstwo 7 : 1. Do przerwy mecz był wyrównany i zamykał się wynikiem 0 : 0, z tym, że lepsi wydawali się goście (mieli okazję w pierwszej połowie zdobyć dwie bramki, a nasi zawodnicy nie wykorzystali rzutu wolnego). I, choć chojnowianie w zasadzie przyszli na festyn, jak by nie było, mecz wzbudził dość duże zainteresowanie.
      Cóż tu mówić! Chojnowianie z meczu na mecz poprawiają kondycje, już nie kryją się pod bramką, i często wchodzą do akcji z "ostrym strzelaniem". Tak było i w tym meczu. Po wcześniejszych sezonach, kiedy CHOJNOWIANKA chyliła się ku upadkowi, widać, że coś jednak "drgnęło". A to musi mieć, niewątpliwy wpływ na zainteresowanie kibiców swoją drużyną. I, oby tak dalej. Brawo chłopaki!!!

      I w tej części, mimo iż czas festynuj rozpoczął się dawno, chłopcy z grupy HAWARD, zdecydowali się opóźnić swój występ. Próba mikrofonowa bowiem wpadłaby niezbyt korzystnie dla piłkarzy i spikera, który nie bardzo dawał sobie radę ze wzmacniaczami z MDK-u. trzeba było więc "wyczekać"...
      Organizatorzy festynu stanęli na wysokości zadania. Ludzie do końca bawili się znakomicie, i choć słyszy się czasem krytyczne głosy na temat zespołu, trzeba obiektywnie przyznać, że HAWARD należy do zespołów, które "powinny grać". Józek Korol i jego kolega "chwycili". Nie zakończył się "tradycyjnie" o 22.00 (co niejednokrotnie krytykowane jest przez młodych bawiących się przy elektrycznym oświetleniu). Jeszcze o godzinie 23.00 w mieście słychać było zespół.
      Nasuwa się pytanie - czy połączenie dwóch elementów - sportowego, jakim był mecz piłki nożnej z muzyką (oczywiście po meczu) - jest dobrym pomysłem? Chyba tak. I tak należałoby też trzymać.


Jerzy Józefowicz
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
tnZuSJA7Ds2014-01-19G3pS5ezsYyI

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama